Вечірній Львів

Легка вечірня екскурсія центром Львова, тривалістю 2 години.

Львів у вечірній час виглядає по-особливому – освітлені вулиці, підсвічені будинки та храми. Західний фіртельТак і хочеться тут почути хвилюючі історії кохання. Під час прогулянки містом у цю вечірню пору, можна відкрити для себе щось зовсім інше, нове і таємниче.

У цій вечірній екскурсії буде всього по-трохи: небагато історії, дещо містики, до деякої міри архітектури і звичайно ж трохи львівських історій кохання.

Під час цієї неквапливої екскурсії гід неодмінно розкаже кілька захопливих легенд, зверне увагу на таємні знаки та написи на львівських будинках. Також до плану екскурсії входить відвідування кількох львівських ресторанчиків з особливою атмосферою.

Замовивши цю екскурсію, Ви маєте чудову нагоду почути про пригоду австрійського імператора Йосифа II на площі Ринок, з’ясувати чому завалилася вежа старої Ратуші, дізнатися, що саме у своїх творах писав екстравагантний письменник Леопольд фон Захер-Мазох, довідатися, як колись у Львові рекламували свій бізнес та багато інших цікавих історій.

А можливо, нам навіть пощастить побачити як оживає легенда у вигляді дракона, що примостився на одному зі старих львівських будинків…

Вартість екскурсії з приєднанням до збірної групи (з особи):
200 грн. (дорослий);
150 грн. (учень до 12 років включно).
Відбувається щодня. Початок збірної екскурсії о 18:00, 19:00 та 19:30.
Місце початку збірної екскурсії: повідомляємо після бронювання.

Вартість індивідуальної екскурсії (за групу):
1100 грн. – 1-5 осіб
1200 грн. – 6-15 осіб
1300 грн. – 16-25 осіб
1400 грн. – 26-40 осіб
1500 грн. – 41-60 осіб

Відбувається щодня. Початок індивідуальної екскурсії о 18:00, 18:30, 19:00, 19:30, 20:00 або за бажанням туристів в інший час.

Тривалість екскурсії – 2 год.

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська, італійська, французька, іспанська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою уточнюйте у менеджера.

Позначки: , ,

Коментарі про екскурсію “Вечірній Львів”

 1. Alyona

  26. Тра, 2014

  Очень понравилось!! После экскурсии начинаешь по-настоящему любить этот город. Рекомендую

  Відповісти на цей відгук
  • Олексій

   15. Сер, 2023

   Екскурсія вечірнім Львовом для мене та дівчини-незабутнє враження! Миколо, дякую за чудові історії, прекрасні історії!

   Відповісти на цей відгук
 2. Ирина

  21. Бер, 2015

  Все было просто невероятно!!! Ехали вдвоём с мужем,с целью провести хорошо время…Спасибо Коле,провели это время незабываемо!!! Масса эмоций, куча впечатлений!!! Экскурсии познавательны и безумно интересные))) Микола знает своё дело,живёт этим и это чувствуется))) советуем всем посетить Львов и обязательно с Миколой)))
  От нас отдельное огромное спасибо!!!!
  Ира-Рома

  Відповісти на цей відгук
 3. Светлана

  16. Чер, 2015

  Микола, СПАСИБООООО! Наша группа нашла экскурсовода по душе! Было очень интересно! Море приятных впечатлений, а теперь – воспоминаний. Удачи Вам, наш дорогой гид. Ваши МУЗЫ.

  Відповісти на цей відгук
 4. Юля

  15. Січ, 2020

  Дуже хотіла потрапити на вашу екскурсію, але у дівчат було мало грошей і вони вирішили витратити їх на пиво. Мені нічого не залишилось, як підтримати цю пропозицію. Але вірю, що екскурсія дуже захоплююча, цікава та містична, всім раджу.

  Відповісти на цей відгук
 5. Маріанна

  20. Лют, 2023

  Щиро дякую за екскурсію, було дуже цікаво! Я щось знала про Львів, але мені було цікаво дізнатися про те, як у цьому місті сформувалася така неповторна самобутна культура. Хотілося отримати відповіді не з книжки, а від людини, яка дуже любить своє місто, вивчає його історією, читає архівні документи, але разом із тим знається на сучасному контексті – і пан Микола є саме такою людиною)) Було дуже круто! Рекомендую!

  Відповісти на цей відгук
 6. Дарина

  15. Сер, 2023

  Дуже цікава екскурсія Львовом! Дізналась багато нових, цікавих фактів про це мальовниче місто))

  Відповісти на цей відгук

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)