Вечірній Львів

Легка вечірня екскурсія центром Львова, тривалістю 2 години.

Львів у вечірній час виглядає по-особливому – освітлені вулиці, підсвічені будинки та храми. Західний фіртельТак і хочеться тут почути хвилюючі історії кохання. Під час прогулянки містом у цю вечірню пору, можна відкрити для себе щось зовсім інше, нове і таємниче.

У цій вечірній екскурсії буде всього по-трохи: небагато історії, дещо містики, до деякої міри архітектури і звичайно ж трохи львівських історій кохання.

Під час цієї неквапливої екскурсії гід неодмінно розкаже кілька захопливих легенд, зверне увагу на таємні знаки та написи на львівських будинках. Також до плану екскурсії входить відвідування кількох львівських ресторанчиків з особливою атмосферою.

Замовивши цю екскурсію, Ви маєте чудову нагоду почути про пригоду австрійського імператора Йосифа II на площі Ринок, з’ясувати чому завалилася вежа старої Ратуші, дізнатися, що саме у своїх творах писав екстравагантний письменник Леопольд фон Захер-Мазох, довідатися, як колись у Львові рекламували свій бізнес та багато інших цікавих історій.

А можливо, нам навіть пощастить побачити як оживає легенда у вигляді дракона, що примостився на одному зі старих львівських будинків…

Вартість екскурсії з приєднанням до збірної групи (з особи):
100 грн. (дорослий);
75 грн. (учень до 12 років включно).
Відбувається щодня. Початок збірної екскурсії о 19.30.
Місце початку збірної екскурсії: повідомляємо після бронювання.

Вартість індивідуальної екскурсії (за групу):
520 грн. – 1-2 особи
540 грн. – 3-5 осіб
560 грн. – 6-10 осіб
600 грн. – 11-20 осіб
640 грн. – 21-30 осіб
680 грн. – 31-40 осіб
720 грн. – 41-50 осіб
760 грн. – 51-60 осіб

Відбувається щодня. Початок індивідуальної екскурсії о 19.30, 20.00 або за бажанням туристів в інший час.

Тривалість екскурсії – 2 год.

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська, італійська, французька, іспанська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою уточнюйте у менеджера.

Tags: , ,

Відгуки про екскурсію “Вечірній Львів”

 1. Alyona

  26. Тра, 2014

  Очень понравилось!! После экскурсии начинаешь по-настоящему любить этот город. Рекомендую

  Відповісти на цей відгук
 2. Ирина

  21. Бер, 2015

  Все было просто невероятно!!! Ехали вдвоём с мужем,с целью провести хорошо время…Спасибо Коле,провели это время незабываемо!!! Масса эмоций, куча впечатлений!!! Экскурсии познавательны и безумно интересные))) Микола знает своё дело,живёт этим и это чувствуется))) советуем всем посетить Львов и обязательно с Миколой)))
  От нас отдельное огромное спасибо!!!!
  Ира-Рома

  Відповісти на цей відгук
 3. Светлана

  16. Чер, 2015

  Микола, СПАСИБООООО! Наша группа нашла экскурсовода по душе! Было очень интересно! Море приятных впечатлений, а теперь – воспоминаний. Удачи Вам, наш дорогой гид. Ваши МУЗЫ.

  Відповісти на цей відгук
 4. Юля

  15. Січ, 2020

  Дуже хотіла потрапити на вашу екскурсію, але у дівчат було мало грошей і вони вирішили витратити їх на пиво. Мені нічого не залишилось, як підтримати цю пропозицію. Але вірю, що екскурсія дуже захоплююча, цікава та містична, всім раджу.

  Відповісти на цей відгук

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково):

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)