Наші екскурсоводи

Микола Хилюк

mykola_khylyukМій девіз: екскурсія – це не лекція, а відпочинок в поєднанні з цікавим пізнанням. Аби щось робити добре, потрібно самому отримувати задоволення від того що робиш. Моє улюблене хобі – це моя робота, це спілкування з людьми з різноманітних міст та країн, це можливість показати наш край, розповісти про його найбільші принади. Найкраща винагорода для мене – це задоволені відгуки туристів.
Люблю своє місто Львів і вважаю його не тільки найкращим в Україні, а й одним з кращих в цілому світі.
Цікавлюсь історією і мистецтвом. Сам дуже люблю подорожувати і ходити на екскурсії. Для мене немає нецікавих міст чи країн. Всюди хочу побувати і зі всім познайомитися. Впевнений, що можна проводити захоплюючі екскурсії навіть найбільш звичайними і, на перший погляд, непоказними місцями.
Досвід роботи: більше десяти років.
Проводжу екскурсії українською, польською та російською мовами.

Ви можете переглянути запис екскурсії у виконанні Миколи Хилюка: дивитися

Марія Хилюк

mariaМені довелось попрацювати в кількох європейських країнах і, повернувшись додому, я зрозуміла, що Львів – це дійсно унікальне місто не тільки в межах України, а й у Європі.
Радо зустрічаю усіх гостей Львова, але особливо мені подобаються туристи, котрі приїжджають не вперше і їх цікавить усе: архітектура, історичні аспекти, духовні цінності, менталітет нашого народу, традиції, звичаї; а ще розчулюють діти, які стверджують, що хотіли би мешкати у цьому місті.
Праця екскурсовода мені подобається тим, що спонукає до постійного навчання, самовдосконалення, до вивчення іноземних мов, історії не тільки мого народу, а й близьких і далеких сусідів.
Досвід роботи: з 2009 року.
Проводжу екскурсії італійською, польською, українською та російською мовами.

Олександр Стриженок

Вітаю усіх!
Маю щастя мешкати в одному з найкрасивіших міст України. Місто, котре надихає, закохує в себе, змінює власний світ та дарує неймовірні емоції. Фестивалі та ярмарки, різноманітні концерти і тематичні виставки, творчі вечори та літературники, кінопокази під відкритим небом та грандіозні вечірки у клубах, це тільки частина того всього що відбувається у Львові 365 днів у рік, недарма ж культурна столиця України!
Люблю Львів, відкриваю його для себе та інших. Подорожую по різних містах та країнах, цікавлюсь мистецтвом, культурою та історією відвіданих місць, люблю активний спосіб життя. Залюбки показав би і вам цікавинки рідного міста на наших екскурсіях, котрі проводжу доволі доступно, інформативно та цікаво!
Проводжу екскурсії українською та російською мовами.

Ірина Лисак

lysakП’ятирічний досвід гіда зробили екскурсії найприємнішою, найпотішнішою, найцікавішою частиною мого життя. Це те, за що уболіваю, чим захоплююсь, що вдосконалює і дає енергію. Я люблю людей, і, як виявилося, ця риса в роботі гіда є чи не основною.
Кожного нового гостя сприймаю, як давнього хорошого друга, якому є що оповісти, про що побесідувати.
Відчуваю колосальну відповідальність навіть за дві години, проведені разом. Бо колись такі дві години, проведені з гідом, перевернули моє життя. Дві години творять імідж 800-літнього міста. Дві години провокують невтолиму жагу знань на все життя. Дві години формують у голові графік мандрівок на найближчі роки. І дві години – це лише мінімум, який я можу вам запропонувати…
Зі мною ви можете побесідувати українською та німецькою мовами :)

Олег Скіпчак

Oleh_SkipchakЯкщо запитаєте в мене про туризм та відпочинок, відповім коротко – Львів та Львівщина. Якщо сумніваєтеся – приїжджайте і переконайтеся у всьому на власні очі. Про Львів знаю багато. Розповідаю доступно! З радістю познайомлю Вас з історією і найцікавішими туристичними та відпочинковими об’єктами міста. Завжди Вам раді і до зустрічі.
Мови проведення екскурсій: українська, польська та російська.

 

Ірина Дольницька

dolnytskaДуже люблю моє місто Львів. Воно особливе, де кожен будинок, куточок чи вуличка – це цікава історія. Мені подобається робота екскурсовода. Постійне навчання і вдосконалення, спілкування з цікавими людьми. Екскурсії проводжу весело і позитивно. Нехай кожен гість Львова відчує його гостинну і затишну атмосферу.
Проводжу екскурсії українською, російською, польською та французькою мовами.

 

Юра Скіпчак

Yura_SkipchakЩиро запрошую Вас поринути у незабутню казку Львова! Цікаві розповіді і багато позитивних емоцій – все це подарую Вам у своїх екскурсіях. Одна з тематичних екскурсій, яку я проводжу – це “Романтичний Львів”. Нашу мандрівку із зворушливими історіями про кохання ми завершимо в одній з найвідоміших львівських кав’ярень. За філіжанкою запашної кави ви послухаєте ліричні пісні в супроводі фортепіано у моєму ж виконанні (з репертуару українських та зарубіжних виконавців).
Проводжу екскурсії на українській та російській мовах.

 

Тетяна Бойко

boykoБібліотекар за освітою. Так склалось, що займалась абсолютно різною діяльністю, навіть вивчила азбуку Морзе. Але… мені пощастило народитись у Львові. Казкове, містичне, смачне місто завжди кликало до себе друзів. Львів має безліч затишних куточків, які хочеться відкривати для себе і дарувати іншим. Мені цікаві люди, що жили колись тут. Кожен будинок – не просто пам’ятка архітектури. В них жили, кохали, народжували. Ці історії неможливо тримати в собі, обов’язково треба розповісти. Тепер я гід. У мене багато гостей, дорослих і діток. Запрошую і вас.
Зробіть своє хобі роботою, і вам не прийдеться на неї ходити. Мені вдалось.
Екскурсії проводжу українською та російською мовами.

Руслан Курташ

Ruslan_KurtashЕкскурсії проводжу з гумором. Не люблю сухого академізму, бо від нього люди просто засинають. Мої екскурсії живі, емоційні, прості у викладенні думок, веселі. Люблю свою роботу, люблю викладатися на всі 100. Цікавлюся історією, мистецтвом, архітектурою. Люблю позитивних, веселих і простих людей. Екскурсійною діяльністю займаюся з 2010 року. Намагаюся розвиватися, читаючи все нові і нові факти з історії нашого міста. Ласкаво просимо до славетного міста Лева.
Проводжу екскурсії на українській та російській мовах.