Наші екскурсоводи

Микола Хилюк

mykola_khylyukМій девіз: екскурсія – це не лекція, а відпочинок в поєднанні з цікавим пізнанням. Аби щось робити добре, потрібно самому отримувати задоволення від того що робиш. Моє улюблене хобі – це моя робота, це спілкування з людьми з різноманітних міст та країн, це можливість показати наш край, розповісти про його найбільші принади. Найкраща винагорода для мене – це задоволені відгуки туристів.
Кохаю своє місто Львів і вважаю його не тільки найкращим в Україні, а й одним з кращих в цілому світі.
Цікавлюсь історією і мистецтвом. Сам дуже люблю подорожувати і ходити на екскурсії. Для мене немає нецікавих міст чи країн. Всюди хочу побувати і зі всім познайомитися. Впевнений, що можна проводити захоплюючі екскурсії навіть найбільш звичайними і, на перший погляд, непоказними місцями.
Досвід роботи: більше чотирьох років.
Проводжу екскурсії українською, російською та польською мовами.

Ви можете переглянути запис екскурсії у виконанні Миколи Хилюка: дивитися

Марія Хилюк

mariaМені довелось попрацювати в кількох європейських країнах і, повернувшись додому, я зрозуміла, що Львів – це дійсно унікальне місто не тільки в межах України, а й у Європі.
Радо зустрічаю усіх гостей Львова, але особливо мені подобаються туристи, котрі приїжджають не вперше і їх цікавить усе: архітектура, історичні аспекти, духовні цінності, менталітет нашого народу, традиції, звичаї; а ще розчулюють діти, які стверджують, що хотіли би жити у цьому місті.
Праця екскурсовода мені подобається тим, що спонукає до постійного навчання, самовдосконалення, до вивчення іноземних мов, історії не тільки мого народу, а й близьких і далеких сусідів.
Досвід роботи: з 2009 року.
Проводжу екскурсії італійською, польською, українською та російською мовами.

Олег Скіпчак

Oleh_SkipchakЯкщо запитаєте в мене про туризм та відпочинок, відповім коротко – Львів та Львівщина. Якщо сумніваєтеся – приїжджайте і переконайтеся у всьому на власні очі. Про Львів знаю багато. Розповідаю доступно! З радістю познайомлю Вас з історією і найцікавішими туристичними та відпочинковими об’єктами міста. Завжди Вам раді і до зустрічі.
Проводжу екскурсії на українській, польській та російській мовах.

Юлiя Куцева

Julia_KutsevaКажуть – найкраща робота – це добре оплачуване хобi. :) У своїй роботі я поєдную одразу кілька власних захоплень: краєзнавство, педагогіку раннього розвитку дітей, мотоцикли та театр. Адже кожна екскурсія – це маленьке дійство, це частинка себе. Дуже люблю працювати з дітками дошкільного та молодшого шкільного віку. Проводжу пішохідні та автобусні екскурсії по Львову, Закарпатті, Карпатах, Волині; тематичні та ігрові екскурсії для батьків з маленькими дітьми (в тому числі для слiнго-батькiв), дітей від 3-х років; екскурсії для тих, хто мандрує на мотоциклі, а також для усіх бажаючих пізнати наш край!
Досвід роботи: з 2009 року.
Мови проведення екскурсій: українська, російська, польська.

Ви можете переглянути запис слiнго-екскурсії у виконанні Юлії Куцевої: дивитися

Руслан Курташ

Ruslan_KurtashЕкскурсії проводжу з гумором. Не люблю сухого академізму, бо від нього люди просто засинають. Мої екскурсії живі, емоційні, прості у викладенні думок, веселі. Люблю свою роботу, люблю викладатися на всі 100. Цікавлюся історією, мистецтвом, архітектурою. Люблю позитивних, веселих і простих людей. Екскурсійною діяльністю займаюся з 2010 року. Намагаюся розвиватися, читаючи все нові і нові факти з історії нашого міста. Ласкаво просимо до славетного міста Лева.
Проводжу екскурсії на українській та російській мовах.

Ольга Войтович

vojtovichПрацювати екскурсоводом для мене – отримувати моральну сатисфакцію потрібності у цьому житті.
Надзвичайно приємно бачити вогник в очах екскурсантів, які ловлять кожне твоє слово, стараючись нічого не пропустити, які задають безліч питань. А ще – це можливість спілкування з різними людьми, з різних куточків світу, постійне навчання, постійне підтримування свого професійного рівня, щоб бути цікавим екскурсоводом.
Проводжу екскурсії на різні тематики у Львові та Львівській області на українській, російській та польській мовах.

Костянтин Бережко

Kostya_BerezhkoЗа освітою – кандидат історичних наук. Працюю гідом вже 9 років, 7 з них – екскурсовод в Криму. До російської окупації Криму водив там близько 20 маршрутів по всьому півострові, спеціалізувався в основному на гірських маршрутах, автор ексклюзивної екскурсії «Слідами Золотої Орди» за участю аніматорів-танцівниць. Львів – вважаю своєю другою Батьківщиною, оскільки провів тут юнацькі роки. У своїх екскурсіях намагаюся не завантажувати туристів нудною інформацією або історичними датами, а вести цікавий діалог, використовуючи вражаючі факти і найголовніше – жарти. Але щоб переконатись в цьому, Вам потрібно завітати до мене на екскурсію!

Юра Скіпчак

Yura_SkipchakЩиро запрошую Вас поринути у незабутню казку Львова! Цікаві розповіді і багато позитивних емоцій – все це подарую Вам у своїх екскурсіях. Одна з тематичних екскурсій, яку я проводжу – це “Романтичний Львів”. Нашу мандрівку із зворушливими історіями про кохання ми завершимо в одній з найвідоміших львівських кав’ярень. За філіжанкою запашної кави ви послухаєте ліричні пісні в супроводі фортепіано у моєму ж виконанні (з репертуару українських та зарубіжних виконавців).
Проводжу екскурсії на українській та російській мовах.