Сквер між вулицями Рибною, Чорноморською та Мосяжною

Ще один оновлений сквер, що зробив Львів комфортнішим для життя!

Реконструкція цього невеликого простору була завершена вкінці 2019 року.

Цей сквер розміщений в так званому Княжому Львові на території колишнього Краківського передмістя між вулицями Рибною, Чорноморською та Мосяжною. Остання назва пов’язана з мосяжниками – ремісниками, що виготовляли художні вироби з латуні.

Лавки і крісла створюють відпочинкову зону для мешканців сусідніх вулиць і туристів, які йдучи до площі Старий Ринок проходять повз цей сквер. На нових металевих лавках дуже зручно сидіти, хоча мабуть трішки не комфортно взимку.

Зроблено вуличне освітлення (три високі гарні ліхтарі). Посаджено кілька нових дерев. Навіть встановлений вуличний тренажер.

Центральна частина скверу покрита дрібною бруківкою, що гарно викладена півколами.

До скверу примикає занедбана будівля, яка додає контрасту. В цьому будинку уже давно ніхто не живе, люди з нього відселені. Хоча будинок стоїть пусткою, він має статус пам’ятки архітектури місцевого значення, тому сподіваємося на його реставрацію в недалекому майбутньому.

Ми не можемо відобразити цю галерею

Потрапити у цей сквер можна, наприклад, відвідуючи екскурсію “Княжий Львів“. Екскурсії замовляйте за номерами телефонів: (093) 486-56-07, (068) 320-37-33 або (050) 773-97-50.

Дата публікації: 20.12.2020 р.

Автор тексту: екскурсовод Микола Хилюк.

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)