Княжий Львів

Екскурсія найстарішою частиною Львова, тривалістю 2 години.

Тепер у нас є чудова нагода вирушити у найстарішу частину Львова, де ми оглянемо кілька православних та греко-католицьких церков. Цю екскурсію можна назвати історично-сакральною, адже екскурсовод буде розповідати про найдавнішу історію Львова і показуватиме храми того періоду. Під час екскурсії туристи побачать місце де д’Артаньян, у відомому фільмі, вперше зустрівся із Констанцією. Поруч можна оглянути Костел Марії Сніжної, в якому добре зберігся інтер’єр.

Неподалік від найдавнішої львівської площі знаходиться Костел Івана Хрестителя. На фасаді храму зображено дружину князя Лева – Констанцію Угорську. Поруч, у величному спокої стоїть найдавніший львівський храм – Церква св. Миколая. Ім’я цього святого дуже люблять українські діти, котрі щороку 19 грудня, у свято на його честь, знаходять під подушкою чудові подарунки. У самому храмі є чимало цінних ікон та розписів.

Повз стіни діючого греко-католицького монастиря перейдемо на подвір’я Церкви св. Онуфрія. У 1583 р. на території монастиря було поховано Івана Федоровича, котрий відомий як першодрукар на території України та Росії. Церква св. Параскеви П’ятниці має унікальний іконостас, якому приблизно 400 років. Та й сама церковна споруда є шедевром – тут вдало поєдналися готика і ренесанс з елементами оборонної архітектури. Також під час екскурсії варто оглянути кілька типово львівських двориків: подвір’я бенедиктинського монастиря зі збереженим храмом у стилі відродження та житловий дворик зі старими картинами.

Вартість екскурсії (за групу):
900 грн. – 1-5 осіб
1000 грн. – 6-15 осіб
1100 грн. – 16-25 осіб
1200 грн. – 26-40 осіб
1300 грн. – 41-60 осіб

Відбувається щодня. Початок екскурсії: в будь який час.

Тривалість індивідуальної екскурсії – 2 год.

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська, італійська, французька, іспанська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою уточнюйте у менеджера.

Позначки: , ,

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)