Сировинний тур Закарпаттям (зимовий)

Захоплююча поїздка на Закарпаття для всіх тих, хто хоче доторкнутися до культури та природи цього унікального регіону, тривалістю 2 дні.

Під час цього туру на Вас чекають: Карпатські гори, закарпатські замки і міста, дегустація сирів, вин і страв місцевих кухонь, купання в басейні з термальною водою, знайомство з колоритною культурою місцевого населення.

В перший день подорожі виїзд зі Львова відбувається о 8.00 ранку. Перша значна зупинка під час екскурсії – це палац графів Шенборнів (1895 р.). Стиль побудови цієї дворянської резиденції – неоромантичний, що поєднує готику та романські мотиви. Особливістю палацу є те, що він має 12 входів (кількість місяців в році), 52 кімнати (кількість тижнів в році) і згідно з кількістю днів у році палац має – 365 вікон. Чудовий палацовий сад вражає рідкісними породами дерев, що висаджені навколо декоративного озера. На сьогоднішній день на території палацу Шенборнів розташований санаторій «Карпати».

mukachevo1Після короткого переїзду потрапляємо до Мукачівського замку Паланок, що розташований на вулканічній горі заввишки 68 метрів. Вперше в документах замок згадується ще в XI столітті, але його сьогоднішній вигляд сформувався в XIV-XVII століттях. Замок Паланок був свідком і учасником багатьох історичних подій. Прогулянка відреставрованими залами Мукачівського замку і вихід на його оглядову терасу подарує Вам багато приємних емоцій. Після відвідин замку – обід.

Крім замку в Мукачеві також варті уваги: Ратуша (1904 р.), Костел св. Мартина (1904 р.) з готичною Каплицею св. Йосипа (XIV ст.), Палац князів Ракоці (1667 р.) тощо.

Далі – переїзд майже до угорського кордону, а саме в місто Берегове. Це майже тисячолітнє місто, основну масу населення якого складають угорці, славиться лікувальними термальними водами. Крім купання в басейні з термальною водою і дегустації місцевих вин, запрошуємо Вас оглянути визначні пам’ятки історичного центру Берегова. Наприклад, Костел Воздвиження Святого Хреста (1370 р.), Костел реформаторів (1775 р.), Палац комітатського суду (1909 р.), Палац князів Бетленів (1629 р.), Казино (1912 р.).

Після цього багатого на цікаві події дня на Вас чекає ночівля в садибах місцевих мешканців в Берегівському районі або в готелі міста Берегова чи Мукачева.

Другий день починаємо зі сніданку і виїзду о 8.00. Прямуємо до села Нижнє Селище на дегустацію різноманітних сортів сиру. Місцевий сир за швейцарськими технологіями виготовляється на Селиській сироварні.

Далі їдемо до селища Міжгір’я, поруч з яким розташована гора Маковиця. Підніматися на вершину гори для огляду панорами карпатських хребтів будемо канатно-крісельним підйомником. Після цього обід і невеличкий відпочинок.

Після того попрямуємо до села Пилипець, яке є відомим курортом. На відстані 6 км від села знаходиться мальовничий водоспад Шипіт. Цей водоспад, вода в якому спадає з висоти 15 м, є справжнім дивом природи. Тут дійсно відчувається велич природи і її краса.

Наступним пунктом туру буде село Верхня Грабівниця, де розміщений могутній бункер, котрий був складовою частиною оборонної Лінії Арпада, яку будували угорські вояки під час ІІ світової війни. Вас напевно не залишить байдужими прогулянка півторакілометровим тунелем.

Протяжність маршруту цієї подорожі складає приблизно 670 км.
Можливі дні проведення екскурсії – кожен день (у складі збірної групи – кожна субота і неділя).
Орієнтовний час виїзду зі Львова – 8.00 (в перший день).
Орієнтовний час повернення до Львова – 23.00 (в другий день).

Вартість екскурсії з приєднанням до збірної групи (з особи):
1095 грн.

У вартість туру включено: проїзд комфортабельним транспортом, супровід екскурсовода, проживання.

* Вхідні квитки до екскурсійних об’єктів, дегустації сирів і вин, харчування оплачуються додатково (з особи):
– Палац Шенборнів: 30 грн. (дорослий), 20 грн. (учень);
– Замок Паланок: 100 грн. (дорослий), 70 грн. (пенсіонер, студент, учень), 50 грн. (учень до 14 років включно);
– купання в термальному басейні (Берегово): 220 грн. (дорослий), 110 грн. (діти від 120 до 150 см), безкоштовно (діти до 120 см);
– дегустація місцевих вин: 60 грн. (екскурсія і дегустація) або 30 грн. (тільки екскурсія або для дітей);
– дегустація сиру та іншої молочної продукції: 75 грн.;
– оленяча ферма: 30 грн. (дорослий), 20 грн. (учень);
– підйом на гору Маковиця на канатно-крісельному підйомнику (в обидві сторони): 100 грн. (дорослий), 80 грн. (учень до 12 років включно);
– водоспад Шипіт: 20 грн. (дорослий), 10 грн. (учень).

Ця екскурсія проводиться: українською мовою (за додаткову оплату можливий переклад на іноземну мову).

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою потрібно уточнювати.

Позначки: , , , , , , , ,

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)