Парк Високий Замок

Екскурсія парком Високий Замок, тривалістю 1,5 години.

Високий Замок – це не тільки назва парку, але також найвищого пагорбу Львова, який віддавна манить до себе туристів. Йдучи сходами вгору від автобусної парковки, оглядаємо руїни старого замку.

Зійшовши на гору (висотою приблизно 150 метрів над центром міста), почнемо знайомитися зі Львовом з висоти пташиного польоту. vysokyj_zamokЗвідси видно Старе місто з Ратушею в центрі, будинки знаних львів’ян, храми збудовані в різних стилях та в різний час. Влітку можна побачити наскільки Львів наповнений зеленню парків та скверів, а взимку (за гарної погоди) сніг як біле покривало встеляє старі кам’яні вулиці. Також видно деякі промислові об’єкти та нові спальні райони міста. На горизонті проступають обриси Залізничного вокзалу, футбольного стадіону “Арена Львів” і навіть деякі приміські села також видно.

Насолодившись панорамою міста, за бажанням туристів, можна ще й прогулятися власне парком, що оточує гору. Тут можна побачити пам’ятний знак на честь Максима Кривоноса, одного з найбільш успішних козацьких ватажків. У 1648 р. під його командуванням було взято королівський Високий замок. Трішки далі на честь короля Яна ІІІ Собеського, великого полководця та лірика, ще в кінці XIX ст. встановлено цікавий пам’ятний камінь.

Гуляючи парком, можна натрапити на будиночок садівника та штучну печеру, що розміщена неподалік. Колись над печерою був ще один замок, від якого й сліду не залишилося з тих давніх буремних часів…

Вартість екскурсії (за групу):
680 грн. – 1-5 осіб
750 грн. – 6-15 осіб
830 грн. – 16-25 осіб
900 грн. – 26-40 осіб
980 грн. – 41-60 осіб

Відбувається щодня. Початок екскурсії: в будь який час.

Тривалість екскурсії – 1,5 год.

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська, італійська, французька, іспанська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою уточнюйте у менеджера.

Позначки:

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)