Парк Високий Замок

Екскурсія парком Високий Замок, тривалістю 1,5 години.

Високий Замок – найвищий пагорб Львова, – віддавна манить до себе туристів. Зійшовши на цю гору, оглядаємо місто з висоти пташиного польоту. vysokyj_zamokЗвідси видно Старе місто з Ратушею в центрі, будинки знаних львів’ян, храми збудовані у різних стилях. Влітку львівські будівлі потопають у зелені, а взимку видно біле покривало, що встеляє старі кам’яні вулиці. На горизонті проступають обриси Головного залізничного вокзалу та стадіону “Арена Львів”…

Насолодившись панорамою міста, можна прогулятися навколишнім парком, оглянувши руїни королівського замку та пам’ятний камінь, встановлений на честь короля Яна ІІІ Собеського, великого полководця та лірика. Трішки далі розміщено пам’ятний знак на честь Максима Кривоноса, одного з найбільш успішних козацьких ватажків. У 1648 р. під його командуванням було взято Високий замок.

Прогулуючись парком, натрапляємо на будиночок садівника та штучну печеру, що розміщена неподалік. Колись над печерою був ще один замок, що не зберігся з тих буремних століть.

Вартість індивідуальної екскурсії (за групу):
330 грн. – 1-2 особи
350 грн. – 3-5 осіб
360 грн. – 6-10 осіб
390 грн. – 11-20 осіб
420 грн. – 21-30 осіб
450 грн. – 31-40 осіб
480 грн. – 41-50 осіб
510 грн. – 51-60 осіб

Відбувається щодня. Початок індивідуальної екскурсії: в будь який час.

Тривалість екскурсії – 1,5 год.

Ця екскурсія проводиться такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська, італійська, французька, іспанська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою уточнюйте у менеджера.

Tags:

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково):

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)