Оперний театр

Екскурсія залами Львівської опери, тривалістю 45 хвилин.

Чи знаєте ви, яка перлина львівської архітектури зображена на одній з гривневих банкнот, і що ця будівля здіймається на місці, де колись протікала річка?
Опера

Так, мова йде про Львівську оперу, споруду, що вражає своїм зовнішнім виглядом, а ще більше внутрішнім декором.

Отож, запрошуємо вас оглянути три парадні зали Львівського оперного театру: вестибюль, залу глядачів та дзеркальне фойє.

Навіть про вестибюль можна сміливо говорити, що це ціла галерея мистецтв: мозаїчна підлога, сходи та балюстрада з кількох сортів мармуру, картини, скульптури, барельєфи, позолота.

Неможливо залишитися байдужим від вигляду глядацької зали, яка має форму ліри і чотири яруси. Балкони і ложі зали глядачів декоровані ліпниною та позолотою. Сильне враження справляє стеля з розкішною люстрою та встановленими по контуру картинами з красивими жіночими постатями.

Та найбільша розкіш театру – дзеркальне фойє. Венеційські дзеркала, що розміщені один навпроти одного, створюють ілюзію розширення простору. Тут також є картини, скульптури та інше оздоблення.

А скільки історій, сумних та веселих, пов’язано з Львівським оперним театром. Символ міста здатен полонити серце кожного!

Вартість індивідуальної екскурсії (за групу):
280 грн. – 1-5 осіб
300 грн. – 6-15 осіб
320 грн. – 16-25 осіб
350 грн. – 26-40 осіб
400 грн. – 41-60 осіб

Відбувається щодня, крім понеділка. Початок індивідуальної екскурсії: в будь який час з 10.00 до 18.00.

Тривалість екскурсії – 45 хв.

* Вхідні квитки в Оперний театр оплачуються додатково: 150 грн. (дорослий), 75 грн. (пенсіонер, студент, учень). Якщо екскурсія відбувається перед виставою і у Вас є квитки на неї, то додатково платити за вхід не потрібно.

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська, італійська, французька, іспанська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою уточнюйте у менеджера.

Tags: ,

Відгуки про екскурсію “Оперний театр”

 1. Светлана

  16. Чер, 2015

  Огромное спасибо за экскурсию. Очень интересно, познавательно и … весело! Время в компании прекрасного экскурсовода прошло незаметно!!!

  Відповісти на цей відгук
 2. Ольга

  23. Сер, 2016

  Огромное спасибо! Замечательный экскурсовод с глубоким знанием истории и искусств, с приятной грамотной речью. Все получили огромное удовольствие! Рекомендуем всем!!

  Відповісти на цей відгук

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково):

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)