Оперний театр

Екскурсія залами Львівської опери, тривалістю 45 хвилин.

Чи знаєте Ви, яка перлина львівської архітектури зображена на одній з національних купюр, і що ця будівля здіймається на місці, де колись протікала ріка?
Опера

Так, мова йде про Львівську оперу, споруду, що вражає не лише своїм зовнішнім виглядом, але й внутрішнім оздобленням. Оглянувши інтер’єри Опери, Ви не залишитеся байдужими від вигляду глядацької зали у формі ліри з балконами декорованими ліпниною та позолотою. Незвичайне враження справляє плафон з алегоричними жіночими зображеннями.

Та найбільша розкіш театру – дзеркальне фойє. Венеційські дзеркала, що розміщені один навпроти одного, створюють надзвичайну атмосферу.

А скільки історій, сумних та веселих, пов’язано з Львівським оперним театром. Символ міста здатен полонити серце кожного!

Вартість індивідуальної екскурсії (за групу):
220 грн. – 1-2 особи
230 грн. – 3-5 осіб
240 грн. – 6-10 осіб
260 грн. – 11-20 осіб
280 грн. – 21-30 осіб
300 грн. – 31-40 осіб
320 грн. – 41-50 осіб
340 грн. – 51-60 осіб

Відбувається щодня, крім понеділка. Початок індивідуальної екскурсії: в будь який час з 10.00 до 18.00.

Тривалість екскурсії – 45 хв.

* Вхідні квитки в Оперний театр оплачуються додатково: 80 грн. (дорослий), 40 грн. (учнівський, студентський, пенсійний). Якщо екскурсія відбувається перед виставою і у Вас є квитки на неї, то додатково платити за вхід не потрібно.

Ця екскурсія проводиться такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська, італійська, французька, іспанська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою уточнюйте у менеджера.

Tags: ,

Відгуки про екскурсію “Оперний театр”

 1. Светлана

  16. Чер, 2015

  Огромное спасибо за экскурсию. Очень интересно, познавательно и … весело! Время в компании прекрасного экскурсовода прошло незаметно!!!

  Відповісти на цей відгук
 2. Ольга

  23. Сер, 2016

  Огромное спасибо! Замечательный экскурсовод с глубоким знанием истории и искусств, с приятной грамотной речью. Все получили огромное удовольствие! Рекомендуем всем!!

  Відповісти на цей відгук

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково):

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)