Автобусна екскурсія по Львову №1

Оглядова автобусна екскурсія, тривалістю 3 години.

Екскурсія для людей, котрі не люблять багато ходити та однаково хочуть побачити багато цікавого. В автобусіЦя оглядова екскурсія може відбуватися за будь-якої погоди, в автобусі все одно буде тепло і комфортно. З вікон автобуса ми будемо оглядати старі львівські будинки, їдучи вузькими вулицями звертатимемо увагу на цікаві пам’ятки навколо нас.

Під час цієї екскурсії заплановано три виходи: собор святого Юра, гора Високий Замок та Личаківське кладовище.

Церква святого Юра – головний греко-католицький храм Львова, споруджений ще у XVIII столітті у стилі бароко. На фасаді видніється скульптура святого Юрія роботи Йогана Георга Пінзеля. Не менш яскраво храм виглядає і всередині – низький іконостас доповнюють ікони на бічних стінах. Пишний амвон – місце для проголошення проповідей. Храм має свої підземелля, які відчинені для туристів. Собор святого Юра споруджений на високому пагорбі, але під час наступного виходу ми піднімемося ще вище, щоб ще краще оглянути місто Лева.

На Високому ЗамкуАвтобус зупиняється біля гори Високий Замок. Тепер ми зійдемо на майданчик з якого добре видно місто, навіть його околиці. Проходимо повз руїни старого королівського замку… Багато часу минуло відтоді, як він потужно здіймався над містом. Йдемо ще трішки вверх і ми вже на оглядовій площадці. Екскурсовод показує головні об’єкти, які звідси видно, а туристи роблять чудові фотографії.

Личаківський цвинтар – це місце сну і пам’яті. Тут спочивають відомі люди, тут зберігаються шедеври скульптури та архітектури. Військові поховання притягують до себе патріотів з України та Польщі. Це не просто кладовище, це ще й музей під відкритим небом.

Місце початку екскурсії туристи можуть вибрати самостійно. Це може бути Головний залізничний вокзал, Оперний театр чи будь-яке інше місце. Також згідно з вашими побажаннями, можемо замінити огляд одних туристичних об’єктів на інші.

Вартість екскурсії з приєднанням до збірної групи (з особи):
250 грн. (дорослий);
200 грн. (учень до 12 років включно).

Відбувається щодня. Початок збірної екскурсії об 11:00 та о 14:00.
Місце початку збірної екскурсії: повідомляємо після бронювання.

Вартість індивідуальної екскурсії за наявності власного транспорту (за групу):
1500 грн. – 1-3 осіб
1600 грн. – 4-6 осіб
1700 грн. – 7-19 осіб
1800 грн. – 20-26 осіб
1900 грн. – 27-35 осіб
2000 грн. – 36-49 осіб
2100 грн. – 50-57 осіб

Вартість індивідуальної екскурсії з врахуванням витрат на транспорт (за групу):
2750 грн. – 1-3 особи
3100 грн. – 4-6 осіб
4200 грн. – 7-19 осіб
5100 грн. – 20-26 осіб
5600 грн. – 27-35 осіб
6250 грн. – 36-49 осіб
7200 грн. – 50-57 осіб

Відбувається щодня. Початок індивідуальної екскурсії: в будь який час.

Тривалість екскурсії – 3 год.

* Додатково оплачуються вхідні квитки у Музей “Личаківський цвинтар”: 80 грн. (дорослий), 50 грн. (студент, учень).

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська, італійська, французька, іспанська, литовська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою уточнюйте у менеджера.

Позначки: , , , ,

Коментарі про екскурсію “Автобусна екскурсія по Львову №1”

 1. Ганна

  02. Кві, 2016

  Дуже сподобалася екскурсія, яку проводив Роман Мельник. Цікаво, креативно, з гумором. Дякуємо.

  Відповісти на цей відгук
 2. Ирина

  14. Гру, 2016

  Спасибо за отличную организацию, увлекательную обзорную екскурсию по львову. Екскурсовод Ирина смогла доступно и интересно рассказать и показать достопримечательности детям. Отлично организовали обед после екскурсии. Очень порадовало теплое отношение и готовность помочь в любом вопросе.

  Відповісти на цей відгук
 3. леся кіян

  14. Січ, 2018

  уже на протязі шести років ми проводимо екскурсії для наших дітей з екскурсоводом паном Миколою Хилюком. Чудовий екскурсовод і вкрай приємна людина яка може працювати із дітьми. Наші діти просять тільки пана Миколу і завжди задоволені.Дякую і бажаю йому успіху. Запоріжжя Леся.

  Відповісти на цей відгук
 4. Вікторія

  02. Кві, 2019

  Дякуємо за екскурсію пану Миколі. Не дивлячись на дощ екскурсія була цікавою, змістовною для учнів і дорослих.

  Відповісти на цей відгук
 5. Olena

  07. Лис, 2019

  У захваті від екскурсії, яку проводив Роман Мельник. Цікаво, професійно, сучасно, з гумором та повагою до історії. Такого б нам президента. Дякуємо. Чекайте, приїдемо знов.

  Відповісти на цей відгук
 6. Семен

  15. Сер, 2022

  Нестандартний відгук) Послугами екскурсії ми не скористались, але враження цілком позитивні.

  Проходив корпоратив у Львові з якого з’їхались люди з усієї Україні, погода передача блискавки і зливи, тобто спокійно погуляти містом не ббуло можливості і виникла ідея забронювати екскурсію автобусну, щоб комфортно закрити питання, якщо не ніжками, то колесами. І Микола, Марія буквально за день до заходу підтридили готовність підстрахувати нас і зголосились буквально за 1:30-2 години підтвердження все організуватти за потреби, попередньо пробили інформацію по автівці, заклали для нас час і навіть могли відвести на наступну локацію по програмі нашого корпоративу, щоб ми не шукали таксі і втрачали час.

  З погодою нам пощастило, дощу не було, а значить не було екскурсії, проте почуття можливої альтернативи, як і відгук з можливістю це зробити для мене був важливий, щоб усе пройшло на вищому рівні.

  Відповісти на цей відгук
 7. Світлана

  08. Лют, 2023

  Дуже сподобалася екскурсія, яку проводив Микола Хилюк .Цікаво, душевно, з любовью до Львова та своїх клієнтів. Дякуємо.

  Відповісти на цей відгук
 8. Анна

  22. Тра, 2023

  Ми отримали дуже приємне враження від індивідуальної екскурсії з Марією.
  Вона ідеальний гід, закоханий в історію свого міста і в нашу Україну. Марія щедро, енергійно і захоплююче ділилася з нами знаннями цікавих фактів про події минулих часів, про особливості гарної і неповторної архітектури Львова і про мешканців, які залишили вагомий слід в створенні міста-скарба.

  Така насичена екскурсія надихає дізнаватись про нашу історію більше і більше
  Тепер ми любимо і поважаємо Львів і львів?ян ще більше!
  Щиро дякую, Марія

  Відповісти на цей відгук
 9. Марина

  29. Лип, 2023

  Була на пішоходній та автобусній екскурсіях по Львову. Незабутні враження від краси міста! Богдан-гід від Бога!!! Позитивний, з відмінним почуттям гумору, інтелігентний та просто енциклопедично освічений! Не було жодного запитання, на яке він не знав би відповіді. Екскурсії були захоплюючими та пізнавальними. Бережіть Богдана, він справжній скарб!)

  Відповісти на цей відгук

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)