Золота підкова – Замки Львівщини

Екскурсія замками Львівщини: Підгорецький, Золочівський, Олеський замок та обід по маршруту.

Довкруги Львова збереглося чимало пам’яток старовини, в тому числі чудових замків. Одні люди ці замки будували, інші обороняли, а ще інші намагалися здобути. А ми сьогодні їдемо до них, щоб дізнатися їхні таємниці. Під час цієї одноденної мандрівки ми відвідаємо Олеський, Підгорецький та Золочівський замки.

До першого замку будемо їхати трішки більше, ніж 1 год. Це слушний час, щоб почути чудові історії з життя нашого краю. Екскурсовод намагатиметься зробити так, щоб час автобусного переїзду минув для вас швидко та весело.
oleskyj_zamok

Завітавши до Олеського замку, в якому народився найславетніший король Польщі – Ян ІІІ Собеський, оглянемо одну з найстаріших твердинь в Україні. Олеський замок розміщений на пагорбі заввишки 40 м та нараховує вже майже 700 років свої історії. Відчинені вхідні ворота замку ніби запрошують нас прогулятися його внутрішнім двориком та зайти до його внутрішніх приміщень, де на нас чекає знайомство з цінними картинами, скульптурами і меблями.

Перед поверненням в автобус, є можливість зайти до замкового підземелля, вийти на оглядову галерею, пройти стежкою вздовж могутніх стін замку та прогулятися замковим парком.

Наступні два замки розміщені досить близько від Олеського. Нам досить проїхати приблизно 14 км, щоб побачити Підгорецький замок.

Ця оборонна споруда була збудована у XVII столітті для коронного гетьмана Станіслава Конецпольського. Поруч із замком розміщено бароковий костел XVIII ст., старий готель та частково збережений парк в італійському стилі. Йдучи до замкового подвір’я, пройдемо повз оборонні бастіони та рови. Можемо зайти до середини замкового палацу, де міститься кілька виставок, цікавими для відвідання є замкові підземелля, варто прогулятися терасою замку та обійти його довкола, звідки оглянути чудову панораму.

А далі, приблизно за 18 км від Підгірців, знаходиться наступний красень – Золочівський замок.

Як і попередні замки, Золочівський теж розташований на пагорбі. До того, як стати музеєм він був фортецею, дворянською резиденцією, а певний час навіть в’язницею. Будували його на замовлення батька короля Яна ІІІ – Якуба Собеського.

У внутрішньому дворику замку знаходяться Великий та Китайський палаци, чудовий парк і великі камені з готичними написами.

До огляду відкриті два поверхи Великого палацу, де зберігається велика кількість картин, зброї, меблів та інших експонатів європейського мистецтва. У тронному залі палацу може з’явитися відчуття, ніби ми на прийомі у самого короля, а які таємниці приховують окремі спальні шляхетського подружжя? На особливу увагу в інтер’єрі цього палацу заслуговує велика батальна картина – Битва під Парканами.

На подвір’ї замку розміщено кілька каменів з таємничими написами. Тут кожен охочий зможе загадати бажання, а як це зробити підкаже екскурсовод. Також існує можливість відвідати Китайський палац, де експонуються твори східного мистецтва.

Перед зворотньою дорогою до Львова варто вийти на один з високих бастіонів замку і тут біля оборонних гармат зробити кілька гарних фотографій на згадку.

Протяжність маршруту цієї екскурсії складає приблизно 175 км.
Можливі дні проведення екскурсії – кожен день, крім понеділка.
Орієнтовний час виїзду зі Львова – 9.00.
Орієнтовний час повернення до Львова – 17.30.

Вартість екскурсії з приєднанням до збірної групи (з особи):
600 грн. (дорослий)
550 грн. (учень до 12 років включно)
Місце початку збірної екскурсії: повідомляємо після бронювання.

Вартість екскурсії за наявності власного транспорту (за групу):
2300 грн. – 1-3 особи
2350 грн. – 4-6 осіб
2400 грн. – 7-19 осіб
2450 грн. – 20-26 осіб
2500 грн. – 27-35 осіб
2550 грн. – 36-49 осіб
2600 грн. – 50-57 осіб

Вартість екскурсії з врахуванням витрат на транспорт (за групу):
7450 грн. – 1-3 особи
8200 грн. – 4-6 осіб
11200 грн. – 7-19 осіб
13650 грн. – 20-26 осіб
15850 грн. – 27-35 осіб
18900 грн. – 36-49 осіб
20500 грн. – 50-57 осіб

* Вхідні квитки до замків оплачуються додатково (з особи):
– Олеський замок: 200 грн. (дорослий), 150 грн. (студент), 100 грн. (учень, пенсіонер);
– Підгорецький замок: 200 грн. (дорослий), 150 грн. (студент), 100 грн. (учень, пенсіонер);
– Золочівський замок: 200 грн. (дорослий), 150 грн. (студент), 100 грн. (учень, пенсіонер).

** За бажанням можна замовити комплексний обід: від 150 грн. з особи.

*** Також за бажанням туристів замість замовленого обіду або додатково до нього можемо організувати пікнік зі смаженням сосисок на вогні (на мангалі). Ця пропозиція актуальна в теплий сезон року.

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська, італійська, французька, іспанська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою потрібно уточнювати.

Позначки: , , ,

Коментарі про екскурсію “Золота підкова – Замки Львівщини”

 1. Александр

  08. Тра, 2013

  Спасибо за экскурсию. Все было интересно. Понравилось музыкальное сопровождение. Рекомендую.

  Відповісти на цей відгук
 2. ТУРИСТКА!

  26. Кві, 2016

  Я В ЗАХОПЛЕНІ ВІД МАЙСТЕРНОСТІ МИКОЛИ, КОМФОРТУ ТРАНСПОРТУ, ІСТОРИИЧНОЇ СПАДЩИНИ ЛЬВІВЩИНИ…ЦІКАВИНОК У ФОРМІ БОЙКІВСЬКОЇ КУЛЬТУРИ, ШАЛЕНОГО РИТМУ ЕКСКУРСІЇ, КОТРА НАДИХАЄ НА НАСТУПНІ ПОДОРОЖІ.
  ДУМАЮ, ЩО ЦЕ НЕ ОСТАННЯ МОЯ ЗУСТРІЧ ІЗ ЧУДОВОЮ ПРИЄМНОЮ ЛЮДИНОЮ.
  МИКОЛО, ТОБІ – РЕСПЕКТ!!!

  Відповісти на цей відгук
 3. Вікторія

  02. Кві, 2019

  Група з Кременчука дякує екскурсоводу Миколі за незабутні розповіді під час екскурсії по замкам Львівщини. Все було зручно, комфортно і дуже цікаво. Успіхів!

  Відповісти на цей відгук
 4. Леся

  02. Сер, 2023

  Екскурсія в замки чудова, відчутно історію, цікаві екскурсоводи, їх мова зачаровує.Велике дякую, хочеться ще відкривати для себе Україну

  Відповісти на цей відгук

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)