Золота підкова – Замки Львівщини

Автобусна екскурсія замками Львівщини: Підгорецький, Золочівський, Олеський замок та обід по маршруту, тривалістю 1 день.

Довкруги Львова збереглося чимало пам’яток старовини, в тому числі чудових замків. Одні люди ці замки будували, інші обороняли, а ще інші намагалися здобути. А ми сьогодні їдемо до них, щоб дізнатися їхні таємниці. Під час цієї одноденної мандрівки ми відвідаємо Олеський, Підгорецький та Золочівський замки.

До першого замку будемо їхати трішки більше, ніж 1 год. Це слушний час, щоб почути чудові історії з життя нашого краю. Екскурсовод намагатиметься зробити так, щоб час автобусного переїзду минув для вас швидко та весело.
oleskyj_zamok

Завітавши до Олеського замку, в якому народився найславетніший король Польщі – Ян ІІІ Собеський, оглянемо одну з найстаріших твердинь в Україні. Олеський замок розміщений на пагорбі заввишки 40 м та нараховує вже майже 700 років свої історії. Відчинені вхідні ворота замку ніби запрошують нас прогулятися його внутрішнім двориком та зайти до його внутрішніх приміщень, де на нас чекає знайомство з цінними картинами, скульптурами і меблями.

Перед поверненням в автобус, є можливість зайти до замкового підземелля, вийти на оглядову галерею, пройти стежкою вздовж могутніх стін замку та прогулятися замковим парком.

Наступні два замки розміщені досить близько від Олеського. Нам досить проїхати приблизно 14 км, щоб побачити Підгорецький замок.

Ця оборонна споруда була збудована у XVII столітті для коронного гетьмана Станіслава Конецпольського. Поруч із замком розміщено бароковий костел XVIII ст., старий готель та частково збережений парк в італійському стилі. Йдучи до замкового подвір’я, пройдемо повз оборонні бастіони та рови. Можемо зайти до середини замкового палацу, де міститься кілька виставок, цікавими для відвідання є замкові підземелля, варто прогулятися терасою замку та обійти його довкола, звідки оглянути чудову панораму.

А далі, приблизно за 18 км від Підгірців, знаходиться наступний красень – Золочівський замок.

Як і попередні замки, Золочівський теж розташований на пагорбі. До того, як стати музеєм він був фортецею, дворянською резиденцією, а певний час навіть в’язницею. Будували його на замовлення батька короля Яна ІІІ – Якуба Собеського.

У внутрішньому дворику замку знаходяться Великий та Китайський палаци, чудовий парк і великі камені з готичними написами.

До огляду відкриті два поверхи Великого палацу, де зберігається велика кількість картин, зброї, меблів та інших експонатів європейського мистецтва. У тронному залі палацу може з’явитися відчуття, ніби ми на прийомі у самого короля, а які таємниці приховують окремі спальні шляхетського подружжя? На особливу увагу в інтер’єрі цього палацу заслуговує велика батальна картина – Битва під Парканами.

На подвір’ї замку розміщено кілька каменів з таємничими написами. Тут кожен охочий зможе загадати бажання, а як це зробити підкаже екскурсовод. Також існує можливість відвідати Китайський палац, де експонуються твори східного мистецтва.

Перед зворотньою дорогою до Львова варто вийти на один з високих бастіонів замку і тут біля оборонних гармат зробити кілька гарних фотографій на згадку.

Протяжність маршруту цієї екскурсії складає приблизно 175 км.
Можливі дні проведення екскурсії – кожен день, крім понеділка.
Орієнтовний час виїзду зі Львова – 9.00.
Орієнтовний час повернення до Львова – 17.30.

Вартість екскурсії з приєднанням до збірної групи (з особи):
400 грн. (дорослий)
350 грн. (учень до 12 років включно)
Місце початку збірної екскурсії: повідомляємо після бронювання.

Вартість екскурсії за наявності власного транспорту (за групу):
1400 грн. – 1-3 особи
1450 грн. – 4-6 осіб
1500 грн. – 7-19 осіб
1550 грн. – 20-26 осіб
1600 грн. – 27-35 осіб
1650 грн. – 36-49 осіб
1700 грн. – 50-57 осіб

Вартість екскурсії з врахуванням витрат на транспорт (за групу):
3800 грн. – 1-3 особи
4000 грн. – 4-6 осіб
5050 грн. – 7-19 осіб
6100 грн. – 20-26 осіб
7230 грн. – 27-35 осіб
8150 грн. – 36-49 осіб
8350 грн. – 50-57 осіб

* Вхідні квитки до замків оплачуються додатково (з особи):
– Олеський замок: 90 грн. (дорослий), 60 грн. (студент), 20 грн. (учень, пенсіонер);
– Підгорецький замок: 60 грн. (дорослий), 30 грн. (студент), 20 грн. (учень, пенсіонер);
– Золочівський замок: 90 грн. (дорослий), 60 грн. (студент), 20 грн. (учень, пенсіонер).

** За бажанням можна замовити комплексний обід: від 80 грн. з особи.

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська, італійська, французька, іспанська.

Tags: , , ,

Відгуки про екскурсію “Золота підкова – Замки Львівщини”

 1. Александр

  08. Тра, 2013

  Спасибо за экскурсию. Все было интересно. Понравилось музыкальное сопровождение. Рекомендую.

  Відповісти на цей відгук
 2. ТУРИСТКА!

  26. Кві, 2016

  Я В ЗАХОПЛЕНІ ВІД МАЙСТЕРНОСТІ МИКОЛИ, КОМФОРТУ ТРАНСПОРТУ, ІСТОРИИЧНОЇ СПАДЩИНИ ЛЬВІВЩИНИ…ЦІКАВИНОК У ФОРМІ БОЙКІВСЬКОЇ КУЛЬТУРИ, ШАЛЕНОГО РИТМУ ЕКСКУРСІЇ, КОТРА НАДИХАЄ НА НАСТУПНІ ПОДОРОЖІ.
  ДУМАЮ, ЩО ЦЕ НЕ ОСТАННЯ МОЯ ЗУСТРІЧ ІЗ ЧУДОВОЮ ПРИЄМНОЮ ЛЮДИНОЮ.
  МИКОЛО, ТОБІ – РЕСПЕКТ!!!

  Відповісти на цей відгук
 3. Вікторія

  02. Кві, 2019

  Група з Кременчука дякує екскурсоводу Миколі за незабутні розповіді під час екскурсії по замкам Львівщини. Все було зручно, комфортно і дуже цікаво. Успіхів!

  Відповісти на цей відгук

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково):

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)