Жовква для дітей (квест та екскурсія)
Квест на центральній площі Жовкви, відвідування всередині Жовківського замку, підйом на вежу Жовківської ратуші та огляд музею всередині ратуші, огляд храмів Жовкви.
Жовкву будували як ідеальне місто – з міцними оборонними стінами, потужним замком, широкими вулицями та невисокими житловими будинками, з піклуванням про пожежну безпеку, з толерантним ставленням до представників різних національностей, власним самоврядуванням, великою центральною площею Ринок та ін. Все про що можна було мріяти в кінці 16-го і на початку 17-го століть.
Жовква – це друге після Львова місто в нашій області щодо кількості збережених пам’яток архітектури. Автобус привезе нас на центральну площу Вічеву (колишня площа Ринок) під сам вхід до замку. Хоч Жовківському замку ще далеко до повернення його колишньої величі, однак деякі частини замку (як одна із оборонних веж) вже відреставровані і знову вражають своєю історією. Саме у відреставрованих залаз замку розмістився музей з цінними експонатами – творами сакрального мистецтва, археологічними знахідками, макетом Жовкви 17 століття, портретами власників міста та інших непересічних людей минулого.
Після екскурсії замком, завітаємо до ратуші, де в коридорах та у вежі розмістився дуже цікавий і також багатий на експонати краєзнавчий музей. Подолавши близько 100 сходинок, ми опиняємося на оглядовому майданчику ратушевої вежі біля самісінького міського годинника. Місто Жовква та його околиці відкриваються перед нами як на долоні.
Далі, за бажанням групи, – коротка або трішки довша прогулянка центром міста. Тут все поряд – польський Костел святого Лаврентія, місцева “Пізанська” вежа, греко-католицька Церква Серця Христового, збережені оборонні стіни та брами ідеального міста, колишній Домініканський костел, будівля єврейської Синагоги, дерев’яна Церква святої Трійці що внесена до спадщини ЮНЕСКО, австро-угорська частина міста.
Родзинкою цього туру стане квест-пошук таємних символів. Ділимо учасників на дві або більше команди. Кожній команді видається один кольоровий аркуш паперу з 19-ма зображеннями елементів оздоблення споруд площі Вічевої. Потрібно відшукати кожен елемент і правильно вказати номер будівлі, на якій його зображено (детальніше про завдання квесту буде пояснено перед самим стартом). Маршрут квесту не виходить за межі площі Вічевої, тому заблукати буде неможливо.
Перемогу здобуде та команда, яка більше відгадає і швидше впорається із завданням. В нагороду за участь у квесті учасники отримають солодкі подарунки.
Загальна протяжність цього маршруту складає приблизно 65 км.
Можливі дні проведення – кожен день.
Орієнтовний час виїзду зі Львова – 9.00.
Орієнтовний час повернення до Львова – 15.30.
Вартість поїздки, якщо ви замовляєте автобус (за групу):
1-10 ос.: узгоджується додатково;
11-20 ос.: вчителька – безкоштовно, 480 грн./дорослий, 390 грн./учень;
21-30 ос.: вчителька – безкоштовно, 400 грн./дорослий, 310 грн./учень;
31-40 ос.: вчителька – безкоштовно, 370 грн./дорослий, 280 грн./учень;
41-50 ос.: вчителька – безкоштовно, 340 грн./дорослий, 250 грн./учень;
51-57 ос.: вчителька – безкоштовно, 330 грн./дорослий, 240 грн./учень.
* У вартість входить: екскурсовод, екскурсія по Жовкві з відвідуванням замку та підйомом на вежу ратуші, квест, солодкий подарунок для дітей.
Вартість поїздки, якщо ми замовляємо автобус (за групу):
1-10 ос.: узгоджується додатково;
11-20 ос.: вчителька – безкоштовно, 850 грн./дорослий, 780 грн./учень;
21-30 ос.: вчителька – безкоштовно, 660 грн./дорослий, 590 грн./учень;
31-40 ос.: вчителька – безкоштовно, 600 грн./дорослий, 530 грн./учень;
41-50 ос.: вчителька – безкоштовно, 560 грн./дорослий, 490 грн./учень;
51-57 ос.: вчителька – безкоштовно, 540 грн./дорослий, 470 грн./учень.
** У вартість входить: комфортабельний автобус, екскурсовод, екскурсія по Жовкві з відвідуванням замку та підйомом на вежу ратуші, квест, солодкий подарунок для дітей.
*** За бажанням можна замовити комплексний обід: від 160 грн. з особи.
**** Додатково, за бажанням туристів, на зворотному шляху з Жовкви (або навпаки по дорозі туди) можна завітати до села Крехів на огляд монастиря-фортеці і там здійснити похід в лісі до джерела і кам’яних печер.