Вірменська церква

Екскурсія Вірменським собором Успіння Богородиці, розповідь про особливості вірменської конфесії, містичні фрески художника Розена, огляд оточуючих церкву споруд вірменського кварталу Львова, тривалістю 1 година.

Вірменський собор – це найпопулярніша серед туристів церква у місті Лева. На це є кілька причин. По перше: вірменська громада Львова збудувала цей храм ще в середині 14 століття (1363 р.), а сама церква дійшла до наших днів без значних перебудов. По друге: вірменська конфесія є для Європи доволі незвичною релігійною установою, вона в класичному сенсі не є, ані католицькою, ані православною; до того ж вірмени першими серед народів світу прийняли християнство, як державну релігію, а сталося це в далекому 301 році. Тут в храмі можна оглянути типово вірменську сакральну атрибутику. По третє: найефектнішим елементом оздоблення церкви являються настінні розписи польського художника-містика Яна Генрика Розена. Ці фрески, на яких нетрадиційно, випереджаючи час, зображені більш чи менш відомі християнські сюжети – не залишать байдужим жодного туриста!

Також до програми екскурсії входить обхід з оглядом церкви навколо, огляд її двориків з боку вулиці Вірменської (тут знімали фільм про мушкетерів – “Д’Артаньян та три мушкетери”) та провулку Параджанова, огляд вірменської вежі-дзвіниці, огляд будівлі вірменського банку-ломбарду “Монс Піус” та його дворику, огляд Палацу вірменських архієпископів.

Вартість екскурсії (за групу):
550 грн. – 1-5 осіб
600 грн. – 6-15 осіб
650 грн. – 16-25 осіб
700 грн. – 26-40 осіб
750 грн. – 41-60 осіб

Відбувається щодня. Початок екскурсії: в будь який час.

Тривалість екскурсії – 1 год.

* Вхідні квитки до Вірменської церкви оплачуються додатково: 10 грн./дорослий, 5 грн./студент, учень.

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, польська, англійська, італійська, німецька, іспанська, російська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою уточнюйте у менеджера.

Позначки: , ,

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)