Три в одному (підземелля, дахи, інтер’єри)

Екскурсія-мікс, яка складається з поєднання львівських підземель, дахів старого міста та розкішних інтер’єрів. Тривалість 2-2,5 години.

Ідеальний варіант екскурсії для тих туристів, які бажають побачити все найцікавіше відразу.

Екскурсія проходить центральною частиною Львова (Середмістям), тобто тою частиною міста яка протягом багатьох століть була оточена оборонним муром і власне являла собою місто в середньовіччі.

Розпочнемо зі спуску в підземелля Гарнізонного храму (колишнього Костелу монахів єзуїтів), де у виставкових залах і коридорах зустрінемо цінні археологічні знахідки, а на трьох макетах Львова побачимо як місто Лева розвивалося протягом минулих століть.

Після виходу з підземелля єзуїтів, піднімемося на оглядову терасу невеликого торгового центру “Вернісаж”. За бажанням підніматися можна на ліфті або сходами. З вулиці виглядає ніби цей житловий будинок 17 століття має лише чотири поверхи. Насправді в глибині будинку є ще надбудова, тому оглядати дахи інших споруд Львова фактично будемо з висоти сьомого поверху.

До наступного об’єкту екскурсії будемо переходити центральною площею Ринок, де ви почуєте розповідь про середньовічне місто, його історію, особливості та визначні пам’ятки архітектури.

На черзі наступне підземелля. Це буде відвідування підземель та інтер’єрів (залів першого і другого поверхів) Аптеки-Музею або підземель колишнього Домініканського монастиря – на розсуд екскурсовода, але згідно з побажаннями туристів. В першому випадку ви дізнаєтеся багато цікавого про аптечну справу у Львові та побачите підземелля в якому також виготовляли ліки і зберігали запаси лікарських речовин, а в другому – дізнаєтеся про те, як ці підземелля використовувалися початково і що тут могло знаходитися давніше, а також побачите виставку експонатів які привідкривають позабуті сторінки історії як усього Львова, так і цього конкретного підземелля.

На завершення екскурсії на вас чекають барокові інтер’єри колишнього Домініканського костелу Божого Тіла (тепер греко-католицька церква Пресвятої Євхаристії). Цей храм середини 18 століття однозначно вразить своїм внутрішнім оздобленням: незвичний овальний простір головного залу, бічні каплиці, цінні вівтарі, позолочені скульптури святих, майже театральні ложі на верхніх ярусах будівлі, еліпсоподібний купол.

Вартість екскурсії з приєднанням до збірної групи (з особи):
150 грн. (дорослий);
100 грн. (учень до 12 років включно).

Відбувається щодня. Початок збірної екскурсії о 12:00, 15:00 та о 16:00.
Місце початку збірної екскурсії: повідомляємо після бронювання.
Тривалість збірної екскурсії – 2 год.
* Маршрут збірної екскурсії може дещо відрізнятися від описаного вище, деякі туристичні об’єкти можуть бути замінені на інші.

Вартість індивідуальної екскурсії (за групу):
1250 грн. – 1-5 осіб
1500 грн. – 6-15 осіб
1630 грн. – 16-25 осіб
1750 грн. – 26-40 осіб

** Якщо група складається з більшої кількості туристів ніж 40 осіб – групу ділимо на дві частини і відповідно на двох екскурсоводів.

Відбувається щодня. Початок індивідуальної екскурсії: в будь який час.
Тривалість індивідуальної екскурсії – 2,5 год.

*** Вхідні квитки у платні туристичні об’єкти оплачуються додатково (з особи):
– підземелля Гарнізонного храму: 50 грн. (дорослий), 30 грн. (учень);
– Аптека-Музей (підземелля та зали І-го і ІІ-го поверхів): 60 грн. (дорослий), 50 грн. (студент), 25 грн. (учень) або підземелля Домініканського монастиря: 50 грн. (дорослий), 40 грн. (студент), 30 грн. (учень).

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська, італійська, французька, іспанська, литовська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою уточнюйте у менеджера.

Позначки: , , ,

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)