Тримісто (Дрогобич, Трускавець та Борислав)

Екскурсія до Дрогобича, Трускавця та Борислава.

На відстані неповних 100 км від Львова знаходяться 3 міста, які в різний час дали поштовх до економічного розвитку цілого нашого краю.

Ми з вами помандруємо шляхом, яким в давнину із наших теренів розвозилась сіль по цілій Європі. Виникнення багатьох поселень Галичини пов’язують з добуванням тут соляної ропи і наступним випарюванням з неї солі. Не винятками є і міста, до яких ми цього разу прямуємо.

Дорогою розповімо вам історії місць, якими будемо проїжджати, покажемо архітектурні пам’ятки. Галичина – це не тільки сіль, це ще нафта, озокерит та мінеральні цілющі води.

Перша наша зупинка – у місті Дрогобичі, яке називають “Містом Каменяра”. Адже Іван Франко тут навчався, формувався як особистість. Це місто є батьківщиною ще й інших знаних у світі людей, таких як Юрій Дрогобич (Котермак), Бруно Шульц та ін. Місто Дрогобич славиться своїми архітектурними пам’ятками, адже тут збережений готичний костел XIV ст., є дві цінні дерев’яні церкви XVII ст., громадські будівлі та вілли XIX-XX ст., які будувалися заможними людьми в період найбільшого видобутку нафти в сусідньому Бориславі. Під час екскурсії ми прогуляємось площею Ринок, піднімемось на вежу Ратуші, звідки оглянемо прекрасний краєвид міста та околиць. Пройдемось кількома центральними вуличками, де помилуємось гарними будинками, відвідаємо солеварню, на якій технологія видобутку солі є незмінною протягом століть. На солеварні матимемо змогу купити оригінальні сувеніри зі спресованої солі, виготовлені у вигляді старовинних топок (діжечок). Також оглянемо дерев’яну Церкву св. Юра (XVII ст.) з неймовірними розписами, занесену в список ЮНЕСКО. Варті уваги також дрогобицькі музеї, такі як Галерея сакрального мистецтва та Палац мистецтв, в якому кілька кімнат присвячені творчості Бруно Шульца.

Також При бажанні у Дрогобичі можна відвідати нещодавно відреставровану хоральну синагогу XIX ст. та пройтись місцями, пов’язаними з життям Івана Франка та Бруно Шульца.

У Дрогобичі маємо перерву на обід в одній із історичних кав’ярень. Далі ми прямуємо автобусом до відомого міста-курорту Трускавець, який завдячує своєю славою мінеральним водам, найвідомішою з яких є Нафтуся. Ми з вами пройдемося центральною частиною міста, де збереглись ще деякі мальовничі вілли кінця XIX – початку XX ст., розповімо вам історію розвитку цього курорту, а також відвідаємо парк, де в бюветі зможемо скуштувати знамениті мінеральні води, відчути подих свіжого прикарпатського повітря та купити собі на спогад сувеніри.

Останнє місце, яке відвідаємо – це Борислав, або як його колись називали – “Галицька Каліфорнія”. Однією з архітектурних пам’яток міста, є Церква св. Анни, до якої прямують тисячі паломників. В цій церкві зібрана велика (понад 700) кількість реліквій християнських святих.

Під час цієї автобусної екскурсії ви не тільки отримаєте нові, цікаві враження, але й матимете змогу покращити фізичний і духовний стан.

Протяжність маршруту цієї екскурсії складає приблизно 215 км.
Можливі дні проведення екскурсії – кожен день.
Орієнтовний час виїзду зі Львова – 8.00.
Орієнтовний час повернення до Львова – 20.00.

Вартість екскурсії за наявності власного транспорту (за групу):
2400 грн. – 1-3 особи
2450 грн. – 4-6 осіб
2500 грн. – 7-19 осіб
2550 грн. – 20-26 осіб
2600 грн. – 27-35 осіб
2650 грн. – 36-49 осіб
2700 грн. – 50-57 осіб

Вартість екскурсії з врахуванням витрат на транспорт (за групу):
6450 грн. – 1-3 особи
7200 грн. – 4-6 осіб
9000 грн. – 7-19 осіб
10950 грн. – 20-26 осіб
12250 грн. – 27-35 осіб
14100 грн. – 36-49 осіб
14900 грн. – 50-57 осіб

* Додатково оплачуються вхідні квитки (з особи):
– Церква св. Юра: 100 грн./дорослий, 50грн./студент, 30 грн./учень;
– Палац Мистецтв: 30 грн./дорослий, 10 грн./учень;
– Палац сакрального мистецтва: 30 грн./дорослий, 10 грн./учень;
– Вежа Ратуші: 40 грн./дорослий, 20 грн./учень;
– Солеварня: 100 грн./дорослий), 50 грн./учень.

** За бажанням можна замовити комплексний обід: від 90 грн. з особи.

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська, італійська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою потрібно уточнювати.

Позначки: , , , , , , , ,

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)