Таємна аптека “Під угорською короною”

Екскурсія інтерактивним музеєм “Таємна аптека”, тривалістю 1 год.

Пропонуємо відвідати одне з найтаємничіших місць Львова, де в 2012 році було виявлено залишки старої фармацевтичної лабораторії. Раніше, у кінці 18 ст., у цьому приміщенні була одна з міських аптек “Під угорською короною”, яку заснував француз Александр Лонгшам де Бер’є. Назва аптеки пов’язана з цікавою легендою, згідно якої по-сусідству, у Бернардинському монастирі, певний час переховували реліквії угорського короля св. Стефана, зокрема його корону.

Згодом, у кінці 19 ст., придбав цю аптеку Якуб Піпес-Поратинський, і на його замовлення архітектор Кароль Боублік побудував тут нову необарокову будівлю на чотири поверхи. Цей будинок зберігся до сьогодні, також збереглися деякі меблі, високоякісні шиби, керамічна плитка на підлозі чеського виробництва. Вхід до аптеки прикрашає символічне зображення корони і напис на фасаді – “Рік заснування 1772”.

Серед речей, які ви можливо не побачите більше ніде – давній сейф для зберігання отрути та небезпечних медикаментів, цікавий годинник, автентичні мензурки та аптечний посуд. Лише тут ви побачите єдиного у світі лева-фармацевта, який у своїй ступці виготовляє ліки. Вважається, що він оберігає найважливішу таємницю аптеки. Також увагу людей привертає незвична ікона “Ісус Христос як аптекар”.

У інтерактивному музеї Таємний аптекар “чаклує” над ліками “для щастя” та варить “мило для хабарників”, створює пігулки, на зразок “як повернути кохання” чи порятуватися “від осоружної праці”. Він розповість про останнього алхіміка на землі та про найнезвичніші та найграндіозніші винаходи фармацевтів усього світу.

Тут помічники Таємного аптекаря разом із дітьми та дорослими відвідувачами Таємної аптеки творять тайнописи (зашифровані повідомлення), магічну кулю, занурюються у світ таємниць та загадок.

На завершення екскурсії, кожен зможе придбати собі оригінальний сувенір та сфотографуватися на пам’ять.

Вартість екскурсії (за групу):
550 грн. – 1-5 осіб
600 грн. – 6-15 осіб
650 грн. – 16-25 осіб
700 грн. – 26-40 осіб

Відбувається щодня. Початок екскурсії: в будь який час з 10.00 до 20.00.

* Якщо група складається з більшої кількості туристів ніж 40 осіб – групу ділимо на дві частини і відповідно на двох екскурсоводів.

Тривалість екскурсії – 1 год.

** Додатково оплачуються вхідні квитки до Таємної аптеки “Під угорською короною” (з особи): 140 грн. (дорослий), 100 грн. (студент), 90 грн. (учень).

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська, італійська, французька, іспанська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою уточнюйте у менеджера.

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)