Свічкова мануфактура

Майстер-клас з виготовлення та розпису свічок.

Виробництво свічок має свою давню історію, бо воскові свічки відомі ще в часи античного світу. В Середні віки свічки застосовувалися переважно в житлових будинках заможних людей, бо коштували дорого.

На сьогоднішній день головним горючим матеріалом для свічок є парафін, який був винайдений в XIX столітті і почав використовуватися для виробництва свічок близько 1860 року.

В середньовічному Львові виготовлення свічок було звичною справою. Львівський віск був знаний далеко за межами нашого регіону, бо одним з найвідоміших покупців львівського воску був бенедиктинський монастир Санкт-Галлен, розташований на березі Боденського озера в Швейцарії.

Також в Україні було популярно робити свічки в домашніх умовах вручну, навіть після запровадження фабричного виробництва. Такі свічки робили з бджолиного воску і були вони різних кольорів.

В наш час дещо змінилося призначення свічок, тепер їх використовують зазвичай в декоративних та естетичних цілях. І звісно свічка є невід’ємним атрибутом романтичної атмосфери та настрою.

Відкрита у Львові у 2013 році Свічкова мануфактура займається відродженням давніх традицій ручного виготовлення свічок з воску та парафіну. В магазині при майстерні можна придбати різні за розмірами, виглядом, кольорами та запахом свічки. Наприклад, свічки зроблені із бджолиного воску мають коричневий колір і пахнуть медом.

У львівській свічковій майстерні ви не тільки маєте можливість побачити як виготовляються свічки, а й самі можете взяти участь у майстер-класі і власноруч створити свою неповторну свічку. Форму для свічки можна вибирати самостійно. А виготовлену своїми руками свічку ви можете залишити собі або подарувати близькій вам людині.

Майстер-клас з виготовлення та ручного розпису свічок є цікавим, як для дітей, так і для дорослих, тому участь у ньому можуть брати люди різного віку.

Вартість майстер-класу з виготовлення та розпису свічок (з особи):
100 грн.
Тривалість: 1-1,5 год.
Відбувається щодня. Початок майстер-класу: з 10:00 до 21:00 (за попередньою домовленістю).
Кількість учасників майстер-класу: 5-9 осіб.

Також ви можете замовити виїзний майстер-клас.

Позначки: ,

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)