«Смачні Сезони» – бістро для всієї сім’ї

Ви хочете пообідати, повечеряти з сім’єю або приємно провести час з друзями? Для вас важливо, щоб їжа була свіжою, смачною і за помірну ціну? Заклад, який задовільнить ваші бажання, це – «Смачні Сезони»!

Широкий вибір готових страв, можливість замовити страву під замовлення, смачні піца та напої чекають вас в «Смачних Сезонах». Швидко та якісно вас обслужать у час «пік», цікаві знижки, що діють у вечірній та пообідній час, можливість придбати заморожені продукти і забрати їжу додому (пакування безкоштовне) вас точно не залишать байдужими. «ШВИДКО, СМАЧНО, ДОСТУПНО» – це гасло, з яким себе позиціонують бістро «Смачні Сезони».

Заклади розкидані по різних районах Львова: вул. Наукова, пр. Чорновола, вул. Б. Хмельницького, вул. Городоцька, вул. Виговського, вул. Федьковича та вул. Героїв УПА. Таке розташування дасть вам можливість вибрати найзручнішу локацію. Пропонуємо відвідати і особисто оцінити сервіс, обстановку і якість страв та напоїв. Постійні клієнти зможуть переконатися, як змінюється меню в залежності від сезону. Свіжо-вичавлений фреш, гарячі та холодні напої, великий вибір перших страв та гарнірів, страви приготовані на пару, багато овочів, салати, м’ясо та риба, десерти власного виробництва та піца на будь-який смак завжди в асортименті.

«Домашня атмосфера і страви для кожного»

Так відгукуються про бістро «Смачні Сезони» відвідувачі:

«Ми всією сім’єю, після закупів в районі Привокзальної, страшенно зголодніли та вирішили десь перекусити, – розповідає Олена, відвідувачка закладу. – Разом з річною дитиною та чоловіком вирішили зайти у «Смачні Сезони» на вул. Героїв УПА. Що відразу сподобалося – це така добра домашня атмосфера. Без проблем знайшли столик, нам, подали кріселко для годування малюка. Для усіх знайшлися страви до смаку і заплатили ми небагато. Залишилися дуже задоволеними».

«Я сюди часто заходжу, адже працюю неподалік, – зауважує Василь Тарас. – Полюбляю замовляти салати та м’ясні страви. Завжди смачно і, що найголовніше швидко, адже часу на перерву маю обмаль. Подобається привітний персонал та така проста, без зайвої напускної пишності, атмосфера».

«Ми з хлопцем ввечері захотіли піти на піцу в районі вулиці Наукової. Зайшли у «Смачні Сезони» і зовсім про це не пошкодували. Приємна атмосфера, дуже смачна піца. Всюди чисто, навіть у туалеті. Є тут мережа Wi-Fi. Ще обов’язково туди навідаємося», – ділиться враженнями студентка Олена.

«Смачні Сезони» дорожать довірою своїх клієнтів, дбають про чистоту закладу, якість продуктів і професіоналізм персоналу. Віримо, що і ви станете шанувальником «Смачних Сезонів», оціните якість, зручність і доступність, а також приємну атмосферу, що чекає на вас. Запрошуємо і чекаємо на ваші відгуки та пропозиції, щоб ставати ще кращими».

Ваші «Смачні Сезони». ШВИДКО, СМАЧНО, ДОСТУПНО!

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)