Романтичний Львів

Пішохідна прогулянка романтичними місцями Львова, тривалістю 1,5 години.

“Романтичне місто Львів” – цією фразою напевно не здивуєш нікого. У Львові безліч місць оповитих романтикою, де можна помріяти або почути ніжні, а деколи й драматичні історії кохання.

cortile-ital1Вулиці старого Львова напевно ще досі пам’ятають про львівських Ромео і Джульєтту – Мікеліні і Пелагію, фатальний любовний трикутник між Ганною Вільчківною, Урбаном Убальдіні і Павлом Єльонеком, кохання з першого погляду короля Владислава IV і львів’янки Ядвіги Лушковської, романтичні зустрічі Артура Ґроттґера і Ванди Монне, війну за багату наречену Гальшку Острозьку та багато інших захоплюючих історій. А чого тільки вартує подвиг Дороти Шольц-Вольфович, яка за переказами народила для свого чоловіка 24 дитини.

Під час екскурсії гід розкаже і покаже романтичні львівські кав’ярні та допоможе відчути справжню атмосферу Львова.

Одна з головних цілей екскурсії – це закохати вас самих у Львів, щоб вам хотілося приїздити до нашого міста знову і знову.

Вартість екскурсії (за групу):
900 грн. – 1-5 осіб
1000 грн. – 6-15 осіб
1100 грн. – 16-25 осіб
1200 грн. – 26-40 осіб

Відбувається щодня. Початок екскурсії: в будь який час.

* Якщо група складається з більшої кількості туристів ніж 40 осіб – групу ділимо на дві частини і відповідно на двох екскурсоводів.

Тривалість екскурсії – 1,5 год.

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська, італійська, французька, іспанська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою уточнюйте у менеджера.

Позначки:

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)