Ресторани привітні до дітей

Щороку у Львові все  більше стає ресторанів, які позиціонують себе як заклади для сімейного відпочинку. І, якщо задовольнити дорослого клієнта, справа не легка, то маленького –  взагалі складно, якби не одне “але”. Діти хочуть уваги у спілкуванні та розваг. І, щоб задобрити маленького клієнта, потрібно мати арсенал дитячих речей: відповідні меблі, багато забавок, окремий для цього куточок, або й ціла кімната.

Тепер, вирушаючи з дитиною на якусь зустріч, чи, бажаючи поговорити за трапезою, батьки вишуковують в інтернеті місця, де можна відпочити з дитиною і при цьому зняти втому самому.

Першим закладом у Львові, в якому з’явилася дитяча кімната, був ресторан «Кактус», зараз – «Валентино» (вул. Нижанківського, 20). Ця кімната відразу почала користуватися великою популярністю, бо це було дуже зручно: батьки їли в ресторані, а їхні діти бавилися зовсім поруч. Нині тут телевізор з мультиками, іграшки, м’яка підлога. Є дитяче меню та стільчики для годування.

“La famiglia” (вул. Довженка, 2). Сімейний ресторан на Сихові. У цьому районі це дивовижна оаза,  комфортне та затишне місце сімейного дозвілля.  Тут для дітей є ціла кімната з лабіринтами, батутом, кониками-гойдалками, дитячим туалетом, аніматором. Є крісла для годування. Такий заклад сімейного відпочинку не завадило б мати в кожному районі Львова.

“Голодний Микола” (Стрийська, 352). Тут є кольорова зона для дітей, веселі іграшки, барвисті подушки, дошка для малювання. Є дитячий майданчик зовні. А ще можна з батьками подивитися як у “ставку” плаває форель. У закладі є кімната матері та дитини з пеленальним столиком.

Ресторан «Pizza Celentano» (Галицька,1) має відгороджену ігрову зону-кімнату. Тут можна дивитись мультики, грати ігри, малювати. На першому поверсі проводять дитячі кулінарні майстер-класи з приготування піци.

Кав’ярня «Львівська майстерня шоколаду» (вул. Сербська,3)  має дитячу ігрову кімнату з відпочинковою зоною, з мякими кріслами, хатинкою, є іграшки та телевізор. І хоч немає можливості заїхати дитячим візочком всередину (старовинна будівля,вузькі сходи ведуть нагору), однак свій транспортний засіб можна прикріпити внизу.

Домашня пекарня «Кримська перепічка» (просп. Червоної Калини, 62А, ТЦ «Інтер-Сіті»). Тут можна перекусити найрізноманітнішою випічкою від простих булочок до цікавих тортів. Для дітей тут є відповідна зона, з іграшками, дошкою для малювання, розмальовками. Є крісла для годування.

Сімейний ресторан «Love & Lviv» (вул. Стрийська, 66) запрошує молоді сім’ї та львівські родини у скандинавсько-лофтову атмосферу, де діткам буде весело та комфортно, бо тут у ниїх є своя зелененька зона із наметом, коником-гойдалкою, м’якими кріслами, пазлами та іншими іграшками. Також є крісло для годування та зручний в’їзд для візочків. У закладі є пеленальна дошка.

Італійський ресторан «Tarta Cafе» (вул. Пекарська, 24) має дитячу кімнату з іграшками, розмальовками та конструктором. Є два стільці для годування. Батьки можуть вільно заїхати з дитячим візочком.

Ексклюзив-кафе «Фотель» (вул. Шпитальна,1) має затишну кімнату для дітей. Малечі буде де розгулятися, бо тут вони можуть дивитися мультики, бавитись іграшками, і навіть розмальовувати стіни (там нанесено спеціальну фарбу, яка дає ефект дошки для писання маркерами). Шеф-кухарем закладу розроблено дитяче меню, тому батьки будуть спокійні, що їхні дітки не залишаться голодними. Візочко можна легко пересуватися закладом.

У ресторані «Деліс» (вул. Івана Франка, 141) є дитяче меню, свій дитячий куточок із аніматором, телевізором, іграшками. Є годувальні кріселка. Вхід до закладу з візочками утруднений, бо до ресторану ведуть сходи.

Піцерія-пастерія «Траторія «Сім’я» (вул. Щирецька, 36) також має дитяче меню, свою дитячу зону, де за дітками дивиться аніматор. Є телевізор, іграшки, крісла для гоування. У піцерію-пастерію можна без проблем заїхати з візочком. У закладі є пеленальний столик.

Нагадаємо, у 2015-му році у Львові стартувала загальноміська ініціатива «Місто дружнє до дітей». Ідея створення кампанії належить активним батькам міста, зокрема ГО «Батьки в дії». власне у них на сайті, можна побачити повний переліг закладів дружніх до дітей.(http://childfriendly.lviv.ua/uk/nashi-proekty/zaklady-druzhni-do-ditey). На сьогодні таких закладів – 55.

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)