Реберня “Під Арсеналом” (бронювання столиків)

Звертайтеся до нас, якщо хочете забронювати столик в ресторані Реберня “Під Арсеналом”.

Майже протягом всього дня, при вході до ресторану стоїть черга, тому доводиться чекати на вільний столик від 10 хвилин до години часу, а деколи навіть і довше.

Так як звичного резервування столика в ресторані Реберня немає, пропонуємо звернутися до нас і наш екскурсовод почекає в черзі замість вас, займе столик, а ви прийдете до ресторану на наперед призначену вами годину і без очікування в черзі сядете за столик і будете робити замовлення страв.

Цей ресторан відкрили у 2016 році і він майже відразу став однією з головних візитних карток Львова. Він міститься на цокольному поверсі будівлі Міського арсеналу (зброярні), яка є пам’яткою архітектури 1556 року. Над рестораном, на верхніх поверхах цієї споруди, знаходиться відомий на всю Україну Музей зброї.

В ресторані Реберня панує атмосфера середньовіччя, кам’яні стіни прикрашені репліками щитів, мечів та іншої зброї, кухня відкрита, тож є чудова можливість поспостерігати за приготуванням страв. Обідаючи чи вечеряючи тут, можна подумати що знаходишся у справжньому замку.

Окремих столиків мало, але посидіти за великим столом з іншими людьми не зіпсує враження, бо Реберня – це дуже атмосферний заклад. Звичайно, що це не ресторан для романтичної вечері, але він чудово підходить для дружньої компанії.

Головною стравою закладу є смажені свинні реберця, які маринують з медом, що дає солодкий присмак, і готують на відкритому вогні. До ребер можна замовити гарніри, овочі гриль, соуси, перші страви, напої тощо.

Згідно з тематикою закладу, тут відсутні столові прибори. Приймаючи замовлення офіціант накриває стіл паперовою скатертиною і маркером малює тарілки, ложки, виделки, ножі. Отож, їсти доведеться руками, що додає антуражу, а щоб не забруднитися – одягнути спеціальний паперовий слинявчик із малюнком скелету або грудей.

Чекати на замовлення зазвичай треба приблизно 10 хвилин. Коли замовлення готове, офіціант приносить ребра на дерев’яній дошці, кладе її на стіл і на цій же ж дошці сокиркою рубає реберця на зручніші шматки.

Для того щоб їсти реберця чистими руками, по всьому залу розміщені умивальники для миття рук, а на самих столах є рулони паперових рушників.

Адреса Реберні: Львів, вул. Підвальна, 5.
Години роботи: 12:00-00:00 (неділя-четвер) і 12:00-02:00 (п’ятниця-субота).
Ми бронюємо місця в Реберні, як для 2-х осіб, так і для великих компаній.

Вартість послуги бронювання столика в ресторані Реберня “Під Арсеналом”: 500 грн.

Позначки: , ,

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)