Ранчо «Скарбова гора»

Кілька тижнів тому я відкрив для себе новий туристичний об’єкт на Львівщині – ранчо «Скарбова гора», яке розташоване за 30 км від центру Львова в селі Лопушна (Перемишлянський район). Назва ранчо походить від назви місцевості на якій воно знаходиться. Їхати до ранчо зручно автомобілем чи автобусом, дуже хороше покриття дороги і немає багато транспорту.

Це ранчо засноване в 2012 році, відразу після того, як його власник Остап Лунь повернувся з кількамісячних мандрів Сполученими Штатами Америки, де зокрема тісно познайомився з конярством. Щоправда їздити верхи пан Остап мріяв ще з дитинства.

Чим тут можна зайнятися? Особливу увагу на ранчо приділяють іпотерапії (комплекс лікування та реабілітації, що заснований на взаємодії людини з конем). Тут можна навчитися їздити верхи, просто покататися на конях територією ранчо чи навколишнім лісом, подихати свіжим повітрям, відпочити від міста та смачно поїсти.

В травні та жовтні звідси стартують кількаденні кінні походи околицями з ночівлями в наметах.

Крім коней на ранчо ще є песики, котики, кури і навіть коза та осел.

Фактично ранчо складається з конюшні, двоповерхового гостьового будинку та кількох менших споруд.

На першому поверсі гостьового будинку є салун-кафе (салун – це традиційна назва американських барів, що існували в часи Дикого Заходу), яке працює щоденно. В кафе дуже затишно, є камін, інтер’єр прикрашений антикварними речами в американському ковбойському стилі, є тераса на якій дуже приємно перебувати в теплу пору року.

На другому поверсі гостьового будинку міститься хостел, де в трьох кімнатах (4,6,12-місні номери) може розмітитися максимально 22 дорослих людей. Ми не можемо відобразити цю галерею

Якщо зберетеся сюди їхати самі без туристичного супроводу екскурсовода, то краще попередньо зателефонуйте (0684284044) щоб переконатися що територія ранчо не орендована для проведення якогось заходу.

Дата публікації: 11.01.2021 р.

Автор тексту та фотографій: екскурсовод Микола Хилюк.

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)