Пивний тур на цілий день

Тематична пивна екскурсія з дегустаціями та смачним обідом, тривалістю 7 годин.

Ну що ж, розпочнемо нашу хмільну мандрівку Львовом! Як відомо у Львові пиво варили і пили з найдавніших часів, цьому є багато свідчень з XIV і XV століть. Тому за цей час назбиралося чимало неймовірних історій, які вам буде цікаво почути. Поміж веселими і повчальними розповідями про пиво, броварні (пивоварні) та кнайпи (паби), туристи дізнаються багато цікавого і про саме місто. Під час екскурсії передбачено дегустацію, як крафтового (ручної роботи) пива, так і пива масового виробництва. Таким чином буде можливість порівняти і вибрати для себе найсмачніший хмільний напій.

Перша частина екскурсії (перед обідом) проходитиме центром Львова. Обідати будемо обов’язково в тематичному пивному закладі. Після обіду (в другій частині екскурсії) на нас чекає проїзд у старенькому трамвайчику до Музейного комплексу при пивоварні «1715», де ми відвідаємо без сумніву величний Музей пивоваріння «Львіварня».

Ця екскурсія може проводитися в будь-який день і за будь-якої погоди, бо нам однаково буде весело. Початок о 9:00, 9:30, 10:00, 10:30 або 11:00 год.

Вартість туру – 1100 грн./ос. (при кількості учасників 10+).
* Групи до 10 осіб можуть обговорити вартість з менеджером фірми «Відкрий Львів».

У вартість входить:
– дегустація 7 видів пива;
– обід в одному із популярних пабів Львова;
– супровід гіда протягом всієї програми;
– вхідні квитки.

Тривалість – 7 год.

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська, італійська, французька, іспанська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою уточнюйте у менеджера.

Позначки: , , , , ,

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)