Підземелля Львова

Тематична екскурсія підземним Львовом, тривалістю приблизно 2,5 години.

Підземне місто манить до себе… Які таємниці воно від нас приховує?

Спустившись в підземелля домініканського монастиря, зможемо дізнатися – де в ХІІІ столітті знаходився палац князя Лева, чому багата і красива Гальшка Острозька переховувалася у львівських монахів, а також зможемо довідатися більше про монахів домініканців. Проходячи довгими коридорами, будемо заглядати до маленьких келій: в одній із них зображено монаха, в іншій “відьму”…

pidzem-jezНа черзі – зустріч зі старою львівською аптекою, в стінах котрої розміщено унікальний музей фармації. Зайдемо до залів, в яких міститься аптечний посуд, касові апарати, преси, лікарські препарати. Тепер через галерею пройдемо до лабораторії алхіміка. Тут в таємничій атмосфері туристи почують розповідь про те, за допомогою чого алхіміки намагалися розбагатіти. Далі – глибокі кам’яні підземелля та вихід у внутрішній дворик старого львівського будинку.

Підземелля костелу монахів єзуїтів… Чому цей католицький орден був такий багатий? Яка мета їхньої діяльності? Що знаходилося на місці їхнього костелу до його побудови? В цих підземеллях туристи матимуть можливість отримати відповідь і на інші хвилюючі питання, наприклад, чому в одному із залів розміщено великий кам’яний саркофаг і для кого він був призначений?

Преображенська церква була побудована на місці старішого храму, а тому її підземелля є давніше ніж вона сама. Тут маємо можливість оглянути найбільший за розмірами підземний зал у нашій екскурсії. Це підземелля сполучене з іншими підвалами до яких веде таємничий підземний коридор. Відразу пригадуються містичні історії минулого…

За бажанням екскурсантів, замість одного з підземель чи додатково можна відвідати підземелля Копальні кави (вхід безкоштовний) та ресторан “П’яте підземелля” (вхід безкоштовний).

Запрошуємо спільно поринути у захоплюючий світ підземного Львова!

Фрагмент екскурсії у відеозаписі.

Вартість екскурсії з приєднанням до збірної групи (з особи):
75 грн. (дорослий);
50 грн. (учень до 12 років включно).

Відбувається щодня. Початок збірної екскурсії о 10:00, 12:00, 15:00 та о 16:00.
Місце початку збірної екскурсії: повідомляємо після бронювання.
* Маршрут збірної екскурсії може дещо відрізнятися від описаного вище, деякі туристичні об’єкти можуть бути замінені на інші.
** Підземелля Преображенської церкви може виявитися недоступним для огляду під час екскурсії у зв’язку з реставраційними роботами, проведенням богослужіння в самій церкві тощо.

Вартість індивідуальної екскурсії (за групу):
660 грн. – 1-2 особи
690 грн. – 3-5 осіб
720 грн. – 6-10 осіб
780 грн. – 11-20 осіб
840 грн. – 21-30 осіб
900 грн. – 31-40 осіб

Відбувається щодня. Початок індивідуальної екскурсії: в будь який час (але не раніше 10:00, і не пізніше 16:30).

Тривалість екскурсії – приблизно 2,5 год.

*** Вхідні квитки у підземелля оплачуються додатково (з особи):
– підземелля Аптеки-музей: 30 грн. (дорослий), 20 грн. (студент), 10 грн. (учень);
– підземелля Домініканського монастиря: 20 грн. (дорослий), 10 грн. (студент, учень);
– підземелля Костелу єзуїтів: 30 грн. (дорослий), 20 грн. (пенсіонер, студент), 10 грн. (учень);
– підземелля Преображенської церкви: 10 грн. (дорослий, студент), 5 грн. (учень).

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська, італійська, французька, іспанська, литовська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою уточнюйте у менеджера.

Tags: , , ,

Відгуки про екскурсію “Підземелля Львова”

 1. Ірина Сеньків

  14. Кві, 2015

  Христос Воскрес. Цікаві у вас теми екскурсій і сам екскурсійний матеріал. Дякую – багато вичитала для себе цікавого і пізнавального. Скажіть, будь ласка, чи ціни, наведені вище, актуальні на сьогодні?

  Відповісти на цей відгук
 2. Данге Генрієтта

  18. Січ, 2016

  Дуже цікава і пізнавальна екскурсія! Були влітку, спека була страшенна, тому підземний Львів був для нас порятунком. Багато дізналися про історію міста, наш гід все нам детально розповідала і охоче відповідала на питання.
  Ціни досить актуальні.
  Всім залишилися задоволені.

  Відповісти на цей відгук
 3. Ольга

  03. Кві, 2016

  Дуже цікава екскурсія, нам усім сподобалися усі підземелля. Велика подяка Юрові, який знайомив нас цікавими об’єктами Львова у суботу, а Миколі велике спасибі за недільний день, за високий професіоналізм і приємний сюрприз для дітей в кінці екскурсій. З повагою і подякою ваші дорослі і малі “цімбори” з Мукачева)))

  Відповісти на цей відгук
 4. Тетяна

  20. Чер, 2019

  Організація та власне екскурсійний відпочинок пройшли на високому рівні. Попереднє замолення групових екскурсій, узгодження обіду, запитання-відповіді щодо повноцінного дозвілля (і все в телефонному режимі) – саме так готувалися до поїздки. Дякуємо пану Миколі за те, що очікуване стало реальністю: зустріч у місті, цікаві змістовні екскурсії визначними місцями, толерантність у ставленні до кожного, відпочинок із врахуванням побажань групи… Дякуємо!!!

  Відповісти на цей відгук

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково):

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)