Підземелля Костелу єзуїтів

Екскурсія підземними залами Гарнізонного храму апостолів Петра та Павла, тривалістю 1 година.

У 2016-2017 роках розкопали та відкрили для огляду кілька нових підземних залів Костелу єзуїтів, деякі з них наповнили цікавими експонатами. Тому це місце перестало бути просто частиною львівських підземель, а перетворилося у повноцінний туристичний об’єкт.

Вже віддавна саме це підземелля було найціннішим об’єктом підземної екскурсії, а вже після встановлення тут трьох пластичних панорам середньовічного Львова, воно стало ще цікавішим і загадковішим.

У давнину підземелля храмів використовували для почесних поховань, тому тут як і раніше, можна побачити саркофаг митрополита Миколая Вижицького. Таємниця вибитої стінки кам’яного гробу досі не розгадана, але є легенди, які привідкривають завісу невідомого.

Підземелля дворівневе, частину його стін складають руїни попередніх будівель, які стояли на цьому місці до спорудження храму. У певних залах і тунелях виставлені артефакти, знайдені тут під час розкопок, в інших плакати, що розповідають про видатних львів’ян минулого, деякі приміщення лише своїм виглядом вражають.

Доступні для огляду підземні зали розміщені не тільки під самим храмом, але й під сусідньою спорудою – Колегією монахів єзуїтів, одним з перших навчальних закладів Львова.

Особливої уваги заслуговують три панорамні зображенням нашого міста XIII, XVI і XVIII століть, завдяки яким ми легко перенесемось уявою в часі – в середньовічний Львів і дізнаємось його історію та легенди.

А ще розповідають, що підземеллям блукає привид, але чи ця історія правдива, ніхто не знає напевно.

Пропонуємо вам зануритись у світ таємничого та цікавого, відвідавши разом з нами Підземелля Костелу єзуїтів.

Вартість екскурсії (за групу):
500 грн. – 1-5 осіб
550 грн. – 6-15 осіб
600 грн. – 16-25 осіб
650 грн. – 26-40 осіб

Відбувається щодня. Початок екскурсії: в будь який час з 10.00 до 18:00.

* Якщо група складається з більшої кількості туристів ніж 40 осіб – групу ділимо на дві частини і відповідно на двох екскурсоводів.

Тривалість екскурсії – 1 год.

** Вхідні квитки до Підземель єзуїтів оплачуються додатково (з особи): 40 грн. (дорослий), 20 грн. (учень).

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська, італійська, французька, іспанська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою уточнюйте у менеджера.

Позначки: , ,

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)