Палац Лозинського (Львівська картинна галерея)

Екскурсія залами Палацу Лозинського та Муніципальним мистецьким центром, тривалістю 1,5-2 год.

Палац Лозинського є головним корпусом Львівської галереї мистецтв (картинної галереї). Сама споруда була збудована в 1874 році для графині Ізабелли Дідушицької.

Згодом в 1894 році власником палацу став відомий колекціонер Владислав Лозинський. Львівській картинній галереї ця будівля дісталася перед самим початком І Світової війни в 1914 році.

Нині в розкішних дворянських інтер’єрах міститься відділ “Європейське мистецтво 19-21 століть” Львівської галереї мистецтв, в якому представлено понад 350 творів. Це величезна колекція австрійського, польського та українського мистецтва, яка зокрема розкриває багатогранність мистецького життя Львова в минулому та теперішньому часі.

В якості доповнення до екскурсії Палацом Лозинського, пропонуємо зайти у Львівський муніципальний мистецький центр який почав працювати наприкінці 2020 року. Мистецький центр розташований всього за 100 метрів від Палацу Лозинського.

Відкриття цього сучасного культурно-мистецького простору стало підтвердженням того, що Львів надалі залишається культурною столицею України.

В залах центру розміщені: виставкова галерея з творами сучасного мистецтва, зал для читання та проведення лекцій, невелика бібліотека та книгарня, куток із вініловими платівками і навіть затишна кав’ярня. Цей простір створений для знайомства із сучасним мистецтвом, також як місце зустрічей митців та дискусій і роздумів про мистецтво загалом.

Сам Муніципальний мистецький центр знаходиться в історичному будинку, який в стилі неоготики спорудили в 1876 році для княгині Ядвіги Сапіги.

Якщо хочете побачити цінні твори мистецтва прогулюючись залами дворянської резиденції 19 століття, а також довідатися як саме Львів підтримує сучасне мистецтво, то запрошуємо вас на екскурсію в Палац Лозинського і Львівський муніципальний мистецький центр.

Вартість екскурсії (за групу):
700 грн. – 1-5 осіб
750 грн. – 6-15 осіб
800 грн. – 16-25 осіб
850 грн. – 26-40 осіб
900 грн. – 41-60 осіб

Відбувається щодня, крім понеділка. Початок екскурсії: в будь який час з 10.00 до 18.00 (субота, неділя) та з 11.00 до 17.00 (вівторок-п’ятниця)

Тривалість екскурсії – 1 год. 30 хв. – 2 год.

* Додатково оплачуються:
– вхідні квитки до Палацу Лозинського (з особи): 150 грн. (дорослий), 50 грн. (студент), 20 грн. (пенсіонер, учень).

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська, італійська, французька, іспанська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою потрібно уточнювати.

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)