Палац Корнякта (Музей “Королівські зали”)

Екскурсія в музей “Королівські зали” та інші приміщення палацу Корнякта, тривалістю 1 год. 15 хв.

Цей презентабельний будинок, розміщений на східній стороні площі Ринок, безсумнівно свідчить про економічну велич середньовічного Львова. Розкішний палац був споруджений для грецького купця Костянтина Корнякта в 1580 році. Цю будівлю ще називають королівською кам’яницею, оскільки в 17 столітті тут була резиденція короля Речі Посполитої Яна ІІІ Собеського.

Разом зі славнозвісним Італійським двориком (всередині будинку), на найбільшу увагу заслуговує музей “Королівські зали” на другому поверсі палацу. Вас не залишать байдужими оздоблення кімнат в стилі класицизму, сходи та паркет, яким понад 200 років. Серед експонатів побачимо унікальні пам’ятки 16-19 століть, наприклад, крісло “дракон”, що складається з частин тіл окремих звірів та досі діюча музична скринька, що всередині має музичний диск із запрограмованою мелодією. Також цікавими експонатами музею є велика кількість європейських орденів.

Під час екскурсії в музеї “Королівські зали” ви дізнаєтесь, як виглядали меблі в епоху французьких королів Людовіка 15 та Людовіка 16, якими були чоловічі та жіночі шафи-секретери зі сховками-сейфами, побачите старовинні годинники (в тому числі сонячні), порцеляновий посуд, а завдяки парадним портретам познайомитесь з власниками палацу та їх родинами.

До програми огляду Палацу Корнякта також входять зали першого поверху з готичним та ренесансним склепінням, тут демонструють і продають антикварні вироби, а також відбуваються змінні виставки на історичну тематику.

Вартість екскурсії (за групу):
700 грн. – 1-5 осіб
750 грн. – 6-15 осіб
800 грн. – 16-25 осіб
850 грн. – 26-40 осіб
900 грн. – 41-60 осіб

Відбувається щодня, крім середи. Початок екскурсії: в будь який час з 10.00 до 17.30.

Тривалість екскурсії – 1 год. 15 хв.

* Вхідні квитки до музею “Королівські зали” оплачуються додатково:
70 грн. (дорослий), 40 грн. (учень, студент).

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська, італійська, французька, іспанська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою уточнюйте у менеджера.

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)