Непопсовий Львів

Пішохідна екскурсія центром міста Львова, тривалістю 2 години.

Чи хотіли б ви побачити як насправді живуть львів’яни? Відкрити для себе Львів у тій його частині, де немає натовпу туристів, популярних ресторанів та черг до них?

Пропонуємо вам відвідати квартал, розміщений всього в кількох хвилинах ходьби від Оперного театру, але де все ще відчувається майже “на дотик” дух старовини, де будівлі пам’ятають часи заснування міста руськими князями. Ця прогулянка – це справжнє перенесення в машині часу. Ми познайомимося з найдавнішими церквами міста, з їхніми чудовими інтер’єрами та іконостасами, що є справжніми витворами давнього мистецтва українських митців.

В цій частині міста є багато цікавих будівель різних архітектурних епох, що поступово реставруються та прикрашаються елементами вуличного мистецтва. Серед сучасних оздоб – великі стінописи (мурали) з алегоричним підтекстом, виконані молодими талановитими художниками. Зустрінемо також цікаві новітні пам’ятники, різьблені в камені.

Під час екскурсії дізнаємось про зниклі будівлі цього району (в т.ч. церкви та синагоги), побачимо затишні дворики, серед яких один є прикрашений картинами та портретами відомих людей, та почуємо історії з життя людей, що тут колись мешкали.

Вартість екскурсії (за групу):
1000 грн. – 1-5 осіб
1100 грн. – 6-15 осіб
1200 грн. – 16-25 осіб
1300 грн. – 26-40 осіб
1400 грн. – 41-60 осіб

Відбувається щодня. Початок екскурсії: в будь який час.

Тривалість екскурсії – 2 год.

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська, італійська, французька, іспанська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою уточнюйте у менеджера.

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)