Музей пивоваріння “Львіварня”

Тематична екскурсія в музей пива, тривалістю 2-2,5 години.

В 1715 році було засновано Львівську пивоварню. Започаткували її монахи – вправні майстри пивоварної справи середньовіччя.

Вже більше ніж 300 років тут вариться пиво, що робить цей завод найстарішою постійно діючою броварнею в Україні.

Перший в Україні музей пива в старих приміщеннях Львівської пивоварні відкритий ще в 2005 році, протягом 2013-2017 років музей не працював через тривалу реконструкція. Нарешті, в 2017 році, спраглі поціновувачі пива змогли знову зайти до Музею пивоваріння, який перетворився на сучасний комплекс пивної культури під назвою «Львіварня».

В гарно оформлених залах музею екскурсовод розкаже з чого починалася історія пива у світі, які особливості мала справа пивоваріння в нашому місті, як пивом лікували людей, хто такі «батяри» та яке відношення вони мали до пива.

В приміщеннях музею представлено цікаві археологічні знахідки, інструменти пивоварної справи, пивні бочки, кухлі і навіть легендарну пивну кружку найвідомішого власника пивоварні в XIX столітті – Роберта Домса.

Також за допомогою сучасних інсталяцій вам стане зрозуміліше, що саме входить до складу пива, як воно виготовляється та які є види хмільного напою.

І, звичайно, на завершення – дегустація львівського пива, після якої можна буде ще відвідати фірмовий сувенірний магазин.

Можливі дні проведення екскурсії – щодня, крім вівторка та середи. Початок екскурсії: в будь який час з 11.00 до 18.00.

Вартість екскурсії (за групу):
1130 грн. – 1-5 осіб
1250 грн. – 6-15 осіб
1380 грн. – 16-25 осіб
1500 грн. – 26-40 осіб
1630 грн. – 41-60 осіб

Тривалість екскурсії – 2-2,5 год.

* Додатково оплачуються (з особи):
– вхідний квиток (без включеної дегустації пива): 120 грн. (дорослий), 100 грн. (студент), 90 грн. (пенсіонер, учень), безкоштовно (діти до 12 років);
– (за бажанням) дегустація 4-х сортів пива по 0,25 л: 60 грн.

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська, італійська, французька, іспанська, литовська.

Позначки: , ,

1 коментар про екскурсію “Музей пивоваріння “Львіварня””

  1. Людмила

    30. Лип, 2014

    Років 7 тому я вже була на екскурсії у музеї пивоваріння, проте її навіть не хочеться порівнювати з чудовою розповіддю Миколи. Чудова цікава екскурсія.

    Відповісти на цей відгук

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)