Музей “Львів стародавній” (підземелля Преображенської церкви)

Екскурсія в музей “Львів стародавній” в підземеллях Преображенської церкви, тривалістю 1 год.

Запрошуємо вас відвідати надсучасний, інтерактивний та мультимедійний музей, який розповідає про історію Львова від часу заснування (1256 рік) до входження міста до складу Австрійської монархії (1772 рік).

Музейна експозиція в першу чергу складається із кількох десятків скульптур історичних постатей. Статуї виглядають дуже реалістично, немов живі, бо виготовлені за спеціальною і дуже дорогою технологією. Це скульптури людей, які внесли вагомий вклад в розвиток давнього Львова, наприклад, король Данило, князь Лев, гетьман Іван Підкова, скульптор Йоганн Пінзель, бургомістр Бартоломей Зиморович, король Ян ІІІ Собеський, королева Марія Казимира та ін.

В музеї “Львів стародавній” також є інформаційні стенди, монітори, карти, схеми, діаграми у форматі 3D, цінні історичні експонати.

Для зацікавлення відвідувачів тут активно використовуються інноваційні технології, як от, звуки (шум середньовічних вулиць, цокання келихів, іржання коней, постріли гармат, брязкіт зброї) та запахи (свіжоспечений хліб, пивний хміль, церковний ладан, мед, кава). Таким чином можна легше перенестись у відповідну епоху, стати учасником історичних подій. Особливо цікаво буде дітям.

Музей є частиною проєкту “Становлення української нації”, метою якого є об’єднувати громадян України навколо своєї історії, патріотично виховувати підростаюче покоління, підняти імідж міста і країни в цілому.

Музейна експозиція представляє політичний, економічний, культурний та духовний розвиток Львова в контексті великого масштабу спадщини українського народу, при цьому не ігноруючи позитивного впливу на історію Львова представників інших національностей.

Екскурсія в музеї “Львів стародавній”, огляд його експонатів спонукатиме відвідувачів відчувати гордість за те що ми живемо у Львова та Україні загалом.

Вартість екскурсії з приєднанням до збірної групи (з особи):
50 грн.

Відбувається щодня. Початок збірної екскурсії о 15:00 та 20:00.
Тривалість збірної екскурсії – 1 год.

Вартість індивідуальної екскурсії (за групу):
500 грн. – 1-10 осіб
+ 50 грн. за кожну наступну особу в групі

Відбувається щодня. Початок індивідуальної екскурсії: в будь який час з 11:00 до 21:00.
Тривалість індивідуальної екскурсії – 1 год.

* Додатково оплачуються вхідні квитки до Музею “Львів стародавній”: 230 грн. (дорослі), 190 грн. (учні, студенти), 160 грн. (учні у складі учнівської групи), 160 грн. (пенсіонери, ветерани, багатодітні, люди з інвалідністю, діти-сироти).

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)