Майстерня пряників “Юрашки”

Майстер-клас з випікання та розмальовування пряників.

Пряники – це відоме з давніх часів і в різних країнах медове печиво. Виявляється, у Львові є своя історія виробництва пряників.

Від кінця XVII до середини XIX століття на площі перед Собором святого Юра відбувалися знамениті Святоюрські ярмарки, які проводилися двічі на рік і тривали по кілька тижнів. На такому ярмарку можна було придбати багато корисних і смачних речей. Спеціально з нагоди Святоюрських ярмарків, львівські господині пекли смачні медові пряники різної форми, за назвою собору та площі називали їх “Юрашками”. Під час ярмарку вважалося обов’язковою справою купити такого медяника на радість малечі.

Давня традиція виготовлення пряників-медяників знайшла своє продовження у Львівській пряничній майстерні “Юрашки”. Тут в одному приміщенні знаходиться магазин в якому продаються готові пряники ручної роботи, а заразом сама майстерня де можна зробити пряники власноруч.

Запрошуємо вас та ваших дітей взяти участь у майстер-класі та виготовити і розмалювати свій власний пряничний шедевр. Діти отримують фартух та шапку пекаря, що додасть вражень процесу. Позитивні емоції гарантовані, як дітям, так і дорослим. Після закінчення майстер-класу ви можете скуштувати свій пряник на місці або забрати його із собою.

Вартість майстер-класу з розмальовування пряників (з особи):
70 грн. (один пряник)
90 грн. (чотири пряники)
Тривалість – приблизно 1 год.
Відбувається щодня. Початок майстер-класу: кожної години з 11:00 до 21:00 (за попередньою домовленістю)

Вартість майстер-класу з випікання та розмальовування пряників (з особи):
250 грн.
Тривалість – приблизно 1 год.
Відбувається щодня. Початок майстер-класу: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00 (за попередньою домовленістю)

Також ви можете замовити виїзний майстер-клас.

Tags: ,

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково):

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)