Майстерня карамелі

Майстер-клас з виготовлення карамельних фігурок.

Карамель – це кондитерський інгредієнт, що виготовляється в процесі нагрівання цукру до високої температури (100-170 °C). Буває коричневого кольору різних відтінків.

В середньовіччі цукор був досить дорогим продуктом і насолоджуватися ним могли виключно багаті люди, тому популярною карамель стає аж у XVIII столітті. Однак розповідають, що вже з XIV століття відома технологія виготовлення цього смачного цукрового десерту. Неможливо із впевненістю сказати де саме народилася карамель, тому багато країн вважають саме себе піонерами карамельного виробництва, наприклад, Франція, Великобританія, США.

Львівська майстерня карамелі – це місце, де можна скуштувати виготовлену вручну натуральну карамель. Потрапивши сюди, може скластися враження, що знаходишся у справжній казці. Це відчуття відвідує не тільки дітей, а й дорослих. Тут у присутності відвідувачів виготовляють карамель різних форм та відтінків.

А відбувається це приблизно наступним чином: спочатку готують карамельну масу, неквапливо нагріваючи цукор до потрібної температури. Далі цю масу виливають на холодний гранітний стіл і додають екстракти з різних фруктів для аромату та смаку. Після цього розтягують карамельну масу на спеціальному металевому гаку, щоб вона увібрала в себе повітря і змінила колір з коричневого на білий. Тепер додають натуральні барвники, наприклад, хлорофіл (екстракт з листя рослин), завдяки якому карамель стає зеленого кольору. Так само натуральним чином отримують й інші кольори (червоний, чорний тощо). Однак не шукайте тут цукерки синього кольору, адже сині карамельки не можуть бути абсолютно натуральними, бо в природі не існує барвника синього кольору для виробництва карамелі.

В процесі виробництва карамельна маса є достатньо пластичною, тому з неї можна робити різноманітні льодяники, цукерки, лизаки, фігурки казкових героїв. Особливістю виготовлення карамелі є те, що всередині цукерок можна розмістити майже будь-яке зображення або напис. Місцевим майстрам-карамельє вдалось перетворити виготовлення карамелі на унікальне шоу, котре кожен день відбувається на очах у відвідувачів Майстерні карамелі.

В приміщенні цієї майстерні знаходиться магазин, де крім карамельних виробів, також можна придбати смачний ірис та маршмеллоу (виріб схожий на зефір).

Загалом на сьогоднішній день мануфактурне виробництво карамелі стало дуже популярним явищем. Схожі майстерні є в багатьох європейських туристичних містах, наприклад, в польських Вроцлаві та Сопоті, чи в німецькому Бремені.

Все ж основною цікавинкою Львівської майстерні карамелі є те, що ваші дітки можуть не лише спостерігати за працею професійних кондитерів, а й спробувати власні сили в приготуванні карамельних шедеврів. Самому можна виготовити казкового або мультяшного героя, улюблену тваринку, квіточку, метелика, машинку тощо. Майстер-класи відбуваються під керівництвом професійних майстрів-кондитерів. Бути на місці кондитера надзвичайно цікаво, тому запрошуємо до участі у майстер-класі!

Вартість майстер-класу з виготовлення карамельних фігурок (з особи):
250 грн. (приблизно 150 грам карамелі, це складніший майстер-клас, для виготовлення пропонується герой мультфільму, якась тваринка тощо)
200 грн. (приблизно 100 грам карамелі, це простіший майстер-клас, для виготовлення пропонується сердечко, зірочка, круг, листочок тощо)

* Акція. Якщо група складається з 10-ти і більше осіб, то вартість простішого майстер-класу (зі знижкою) становитиме 150 грн.

Тривалість: 15 хв – 1 год. (в залежності від кількості осіб в групі).
Відбувається щодня. Початок майстер-класу: з 10:00 до 21:00 (за попередньою домовленістю).
Кількість учасників майстер-класу: 1-25 осіб. Якщо група складається з більшої кількості учасників ніж 25 осіб – групу ділимо на менші частини, що вплине на тривалість майстер-класу.

Позначки: ,

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)