Шоколадний майстер-клас

Запрошуємо дітей та дорослих на майстер-клас із виготовлення (виливання) шоколадних левів. Тривалість приблизно 1 година.

Зустріч з учасниками майстер-класу відбувається в центрі Львова на розі площі Ринок та вулиць Руської і Сербської. Після знайомства, майстер (Юрій Гайда, який є автором книги “Леви Львова” та сам є виробником форм для литва) розповість про львівських левів, які вони бувають, скільки їх нараховується, де їх відшукати тощо. Далі майстер проведе групу по вулиці Руській та вулиці Федорова, екскурсанти самі зможуть відшукати зображення левів, одне з яких можна буде згодом відлити у форму на шоколадному майстер-класі. Тривалість цієї вступної частини складе приблизно 15 хвилин. Йти до місця проведення майстер-класу всього 220 метрів.

Після цього розпочнеться інтерактивна частина майстер-класу вже безпосередньо в приміщенні. Майстер-клас з виготовлення шоколадних львівських левчиків проходить в піцерії “Кальчо”, що на вулиці Підвальній, 9. Вас зустріне солодкий шоколадний аромат, який заполонить собою майже все приміщення.

Кожна дитина (і при бажанні, дорослий) сама на свій смак обирає ту формочку із зображенням левів, яка їй більше сподобається. Це саме ті левики, які щодня дивляться з різних кутків на львів’ян та гостей міста і декотрих з них навіть можна побачити під час оглядових екскурсій Львовом. Отож, діти одне за одним самі заливають розплавлений шоколад у форми дослухаючись при цьому до порад майстра-шоколатьє. Постійно наявні від 6-ти і більше різних форм на вибір з рельєфами львівських левів.

Щодо самого шоколаду з якого відбувається виливання шоколадних левів, то це – якісний чорний шоколад (понад 50% какао продуктів) без додавання шкідливої пальмової олії.

Маса готового виробу (шоколадки) становить 90-100 гр.

Після закінчення шоколадного майстер-класу до часу одержання виготовлених власними руками шоколадок має пройти близько 2 год. За цей час шоколад застигне у формах, його для вас гарно запакують. Протягом цього часу група може здійснити прогулянку чи екскурсію центром міста і опісля прийти і забрати свої ексклюзивні шоколадки.

Вартість майстер-класу з виготовлення шоколадних левів (з особи):
150 грн. (при кількості учасників 10-20 ос.)
160 грн. (7-9 ос.)
170 грн. (4-6 ос.)
200 грн. (3 ос.)
270 грн. (2 ос.)
480 грн. (1 ос.)

* Якщо група складається з більшої кількості учасників ніж 20 осіб – групу ділимо на дві частини і розводимо в часі на 1 год.

Тривалість майстер-класу – до 1 год. включаючи ознайомчу (надворі) та інтерактивну (в приміщенні) частини.

Може відбуватися щодня. Початок майстер-класу: 12:00, 12:30, 13:00, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00.
Місце зустрічі з учасниками майстер-класу: вул. Сербська, 1 або більш зручне для вас місце в центрі Львова.
Місце проведення майстер-класу: піцерія “Calcio” (вул. Підвальна, 9).

Організатори майстер-класу: галерея “Равлик” (Юрко Гайда) та Відкрий Львів (Микола Хилюк).

Позначки: , , ,

1 коментар про екскурсію “Шоколадний майстер-клас”

  1. Юрій Гайда

    19. Гру, 2023

    Дякую за абсолютно точне відображення майстер класу. До зустрічей!

    Відповісти на цей відгук

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)