Львів крізь віки

Костюмована пішохідна екскурсія-шоу тривалістю 2 години.

Екскурсія проходить у веселій формі з жартами, анекдотами та легендами. Історичні персонажі змінюють один одного майже кожні 20 хвилин, що не дасть вам засумувати ні на мить.

Ця незвичайна екскурсія перехоплює подих від самого початку, коли перед вами постає екскурсовод в образі львівського бургомістра (середньовічного мера). Мандрівка розпочинається в центрі Львова, тому на її початку ви дізнаєтесь про реалії політичного життя нашого міста в середні віки, різні казуси та комічні історії, що траплялися тут раніше.

krizНа одній із сусідніх вулиць зустрінемо привітного єврея Мойшу, давнього приятеля нашого бургомістра. Радість зустрічі буде підкреслена танцем на мотив пісні “Хава Наґіла”. Після короткого з’ясовування стосунків і вирішення питання, хто кому винен більше грошей, Мойша бургомістру чи навпаки, вже веселий і підприємливий єврей продовжить нас знайомити з міським колоритом, і зокрема з єврейською дільницею. Тут ви побачите декілька цікавих кнайп (пабів) та дізнаєтеся, за що львів’яни повинні бути вдячними євреям.

Небагато пройде часу, коли дорогу Мойші власною персоною переступить барон жебраків, авторитет якого навіть Мойша змушений визнати. Керівник “жебрачого цеху” хоче особисто познайомити гостей міста зі своїми “володіннями”. Можливо нам пощастить самим дізнатися таємниці його ремесла і навіть довідатися, як у Львові можна отримати своєрідну “ліцензію” на випрошування грошей.

За деякий час від барона жебраків туристів врятує католицький монах, який дуже любить свої майже містичні підземелля і з радістю запрошує їх відвідати. Від монаха ви довідаєтеся про його нелегкі обов’язки та працю.

Наступний наш персонаж – це співучий батяр (гульвіса), який дає монахові обіцянку показати нам духовні заклади міста, правда розуміє це завдання по-своєму. Він розкаже про звичаї, танці, говірку та сміливу вдачу львівських батярів. А коли зустріне свого не зовсім тверезого кумпля (приятеля), то вже вони разом заспівають відому батярську пісеньку.

Вартість екскурсії (з особи):
180 грн. (дорослий);
140 грн. (учень до 12 років включно).

Час початку екскурсії: п’ятниця, субота та неділя – 18:00 та 20:00.
Місце початку екскурсії: повідомляємо після бронювання.

Тривалість екскурсії – 2 год.

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, російська.

Позначки: , ,

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)