Гастрономічний «Кнайпен тур»

Гастрономічна екскурсія ресторанами (кнайпами) Львова з дегустаціями в 4 закладах! Тривалість 2,5 години.

Вибравши цю екскурсію, ви поєднаєте приємне з корисним, а ще зі смачним! Ми вам гарантуємо: легенди та розповіді про місто, пам’ятки архітектури, локальну галицьку кухню, найцікавіші ресторани та заряд позитивних емоцій від нашого гіда! Отож, все по порядку.

Розпочнемо наш тур з короткої оглядової екскурсії найгарнішою в Україні площею Ринок, де можна побачити Ратушу, Чорну кам’яницю, Аптеку-музей, Королівський палац, Венеційську кам’яницю, кав’ярню «Копальня кави», Масонську ресторацію, бандерівську Криївку, Театр пива «Правда».

Перша наша зупинка відбудеться в кафе “Теплий п’єц”. Це – кав’ярня-музей кахельних п’єців (пічок), де не тільки гарний інтер’єр, але й смачно готують. Тут ми спробуємо банош, палюшки, домашні пироги та узвар.

У переходах між ресторанами і дегустаціями ми час марно не згаємо. У нас буде можливість оглянути Латинський собор, пам’ятник Адаму Міцкевичу, готель «Жорж», комплекс Бернардинського монастиря з Костелом святого Андрія, Глинянську браму, Єврейський квартал, Міський арсенал, ресторани «Пструг, хліб і вино», «М’ясо та справедливість», «Кумпель», «Реберню» тощо.

Далі відвідаємо паб “Христофор”, який притягує до себе мандрівників з різних сторін світу. Хоч основна спеціалізація цього закладу – крафтове пиво, однак ми його відкриємо для себе з іншої сторони. До нашої уваги три настоянки власного виробництва, а до них – закуски (курячі сердечка, смажений сир, гриби тощо).

Наступним об’єктом нашої екскурсії стане популярний заклад «Наливки зі Львова», що славиться своїми п’янкими трунками (напоями), яких в асортименті близько 35 видів. Тут ви зможете спробувати по черзі будь-яку настоянку, а ту, яка сподобається найбільше, можна придбати і забрати з собою.

Останнім пунктом нашої мандрівки буде відвідування ресторану «Музей Сала». Тут на вас чекають 14 видів українського сала, чорний хліб, квашений огірок, а на десерт – фірмова настоянка «салогонка» та цукерки «сало в шоколаді». Окрім того, в цьому арт-музеї можна оглянути виставку сучасного мистецтва, присвяченого салу, і, звісно, помилуватись найбільшим у світі серцем із сала.

Також під час екскурсії ви зрозумієте значення таких галицьких слів, як: «смаколик», «прецель», «гальба», «кілішок», «шпацер», «зупка». Екскурсовод розповість про різні гастрономічні фестивалі, які відбуваються у Львові протягом року. Отож, на вас чекає захоплююча мандрівка історичною частиною Львова у супроводі цікавого гіда та смачні дегустації в чотирьох закладах.

* Ми готові враховувати ваші побажання. Маршрут та заклади, у яких відбуваються дегустації, можуть замінюватись на рівноцінні.

Кнайпен тур може відбуватися в будь-який день тижня. Початок: у будь-який час після 11:00.

Вартість туру – 420 грн./ос. (при кількості учасників 5+). Максимальна кількість туристів в одній групі – 12 осіб. Якщо охочих більше, то ми розділимо вашу групу на дві або більше менших.

Тривалість – 3 год.

У вартість входить:
– дегустація страв і наливок в 4 закладах;
– супровід гіда протягом всієї програми;
– позитивні емоції та гарний настрій.

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою уточнюйте у менеджера.

Tags: , ,

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково):

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)