Гастрономічний “Кнайпен тур”

Гастрономічна екскурсія ресторанами (кнайпами) Львова з дегустаціями в 3-х закладах! Тривалість 2,5-3 години.

Вибравши цю екскурсію, ви поєднаєте приємне з корисним, а ще зі смачним! Ми вам гарантуємо: легенди та розповіді про місто, пам’ятки архітектури, локальну галицьку кухню, найцікавіші ресторани та заряд позитивних емоцій від нашого гіда! Отож, все по порядку.

Розпочнемо наш тур з короткої оглядової екскурсії найгарнішою в Україні площею Ринок, де можна побачити Ратушу, Чорну кам’яницю, Аптеку-музей, Королівський палац, Венеційську кам’яницю, кав’ярню “Копальня кави”, Масонську ресторацію, бандерівську Криївку, Театр пива “Правда”.

Перша наша зупинка відбудеться в ресторані середньовічної кухні “П’яте підземелля”. Тут ми оглянемо справжні середньовічні кам’яні стіни, пройдемося залами оформленими у відповідному стилі: мечі, стріли, вітражі, трон з короною, бочки, керамічні вироби, мисливські трофеї, книги, масивні дерев’яні столи та крісла і навіть дракони. Тут будемо дегустувати: м’ясо на кілках (свинина), м’ясо на кілках (курка), хліб житній з льоном, соус із соснових шишок та настоянку мандрагору.

Далі прямуємо до закладу “Теплий п’єц”. Це – кав’ярня-музей кахельних п’єців (пічок), де не тільки гарний інтер’єр, але й смачно готують. Тут ми спробуємо банош, яворівський пиріг, птисі на кльоші (еклери з вершково-сирною начинкою та печінковим паштетом), пироги з пательні (підсмажені вареники) та узвар.

У переходах між ресторанами і дегустаціями ми часу марно не згаємо. У нас буде можливість оглянути Латинський собор, Майстерню шоколаду, Єврейський квартал, руїни синагоги “Золота Роза”, Міський арсенал, ресторан “Реберня під Арсеналом”, комплекс Бернардинського монастиря з Костелом святого Андрія тощо.

Черговим пунктом нашої мандрівки буде відвідування кнайпи “Пструг, хліб і вино”. Тут на вас чекають: канапка (бутерброд) з козячим сиром та грушею, канапка з куркою та грибами, а на десерт – настоянка “алича”. Окрім того, в цьому концептуальному ресторані можна оглянути виставку  присвячену міському годиннику з вежі львівської ратуші і гуцульському народному мистецтву та музиці.

Додатково можна зайти в гості до популярного закладу “Наливки зі Львова”, що славиться своїми п’янкими трунками (напоями), яких в асортименті близько 35 видів. Тут ви зможете безкоштовно спробувати по черзі будь-яку настоянку, а ту, яка сподобається найбільше, можна придбати і забрати з собою.

Також під час екскурсії ви зрозумієте значення таких галицьких слів, як: “смаколик”, “прецель”, “гальба”, “кілішок”, “шпацер”, “зупка”. Екскурсовод розповість про різні гастрономічні фестивалі, які відбуваються у Львові протягом року. Отож, на вас чекає захоплююча мандрівка історичною частиною Львова у супроводі цікавого гіда та смачні дегустації в трьох закладах.

* Ми готові враховувати ваші побажання. Маршрут та заклади, у яких відбуваються дегустації, можуть замінюватись на рівноцінні.

Кнайпен тур може відбуватися в будь-який день тижня. Початок: у будь-який час після 11:00.

Вартість туру – 700 грн./ос. (при кількості учасників 5+). Максимальна кількість туристів в одній групі – 12 осіб. Якщо охочих більше, то ми розділимо вашу групу на дві або більше менших.

Тривалість – 2,5-3 год.

У вартість входить:
– дегустація страв і напоїв у 3-х закладах;
– супровід гіда протягом всієї програми;
– позитивні емоції та гарний настрій.

** При бажанні туристів за невелику додаткову оплату (300 грн./група) можна також завітати до містичної ресторації “Доктор Фауст” і отримати багато позитивних емоцій від спілкування з львівським Фаустом (“магістром магії та алхімії”) і/або (також 300 грн./група) познайомитися поближче з львівським сурмачем який потішить грою на духових інструментах та його колегою дзигармайстром (годинникарем), який любить піднімати настрій туристам розповідаючи львівські легенди та інші смішні й повчальні історії.

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою уточнюйте у менеджера.

Позначки: , ,

1 коментар про екскурсію “Гастрономічний “Кнайпен тур””

  1. Наталія

    01. Лип, 2023

    Дуже сподобався Кнайпен тур. Микола розповідав цікаві історичні факти з історії Львова та галицької кухні. Страви та напої, котрі дегустували під час екскурсії дуже смачні. Після екскурсії всі учасники були задоволені та нагодованій:)

    Відповісти на цей відгук

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)