Екскурсія дахами Львова “Львів ближче неба”

Пішохідна екскурсія дахами Львова, тривалістю 2 години.

Запрошуємо вас познайомитись із містом Лева з висоти доступної зазвичай птахам, а не людям. Оглядові тераси дадуть вам чудову нагоду оглянути Львів як на долоні.

Протягом двогодинної екскурсії ви познайомитеся із чималою кількістю визначних пам’яток Львова, а оглядаючи їх згори почуєте незвичні розповіді із вуст цікавого та дотепного екскурсовода. Також ви матимете нагоду зробити чудові фотографії, від яких дух перехоплюватиме тим, хто не наважився відірватись від землі.

Наші оглядові дахи розташовані в різних частинах історичного ареалу Львова, тому ви зможете оцінити красу його архітектури із різних сторін.

rooftopНа вас чекають малодоступні тераси галицької столиці, нетипові ракурси старої частини міста Лева, а ще – можливість оглянути внутрішні подвір’я житлових будинків.

Ця екскурсія безсумнівно сподобається усім, а особливо тим, хто був переконаний, що у Львові усе вже розвідане, побачене та доступне широкому загалу.

Особливість екскурсії дахами Львова: в деяких будинках з терасами є ліфти, які зроблять прогулянку більш легкою та комфортною.

До плану екскурсії входить підйом на чотири дахи міста.

Панорами, котрі перехоплюють дух та небуденні розповіді екскурсовода подарують вам багато чудових спогадів і бажання повертатися до Львова знову і знову.

Вартість екскурсії з приєднанням до збірної групи (з особи):
200 грн. (дорослий);
150 грн. (учень до 12 років включно).

Час початку збірної екскурсії (при наборі групи): кожен день – 12:00, 13:00, 15:00 та 16:00.
Місце початку екскурсії: повідомляємо після бронювання.

Вартість індивідуальної екскурсії (за групу):
700 грн. – 1-5 осіб
800 грн. – 6-15 осіб
900 грн. – 16-25 осіб

* Якщо група складається з більшої кількості туристів ніж 25 осіб – групу ділимо на дві чи більше частини і відповідно на кількох екскурсоводів.

Відбувається щодня. Початок індивідуальної екскурсії: в будь який час з 10:00 до 19:00.

Тривалість екскурсії – 2 год.

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою уточнюйте у менеджера.

Позначки: ,

1 коментар про екскурсію “Екскурсія дахами Львова “Львів ближче неба””

  1. Тетяна і Денис (Одеса)

    05. Лип, 2016

    Щиро дякуємо за море незабутніх позитивних вражень від ескрурсії дахами 4 липня. Екскурсовод Ірина вразила ерудицією, начитаністю, вмінням динамічно і цікаво розповідати різноманітні цікавивнки про Львів (зокрема і про жіночий рух 19-поч.20 ст.)! Ідея з запуском кульок з освідченням Львову дуууууже зворушила! Ще раз подяку Ірині за грунтовні відповіді щодо львівської бруківки і про роль масонів у будівництві та розвитку міста! Відчувається любов і обізнаність Краєзнавця! З вдячністю і сподіванням на нові зустрічі, Тетяна і Денис (Одеса).

    Відповісти на цей відгук

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)