Екскурсія дахами Львова

Пішохідна екскурсія оглядовими терасами Львова, тривалістю 2-3 години.

Запрошуємо вас познайомитись із містом Лева з висоти доступної зазвичай птахам, а не людям. Оглядові тераси дадуть вам чудову нагоду оглянути Львів як на долоні.

До програми 2-годинної екскурсії входить підйом на чотири дахи міста: дах ТЦ “Вернісаж”, оглядові майданчики ресторану “Дуже висока кухня”, дах готелю “Rius”, оглядові тераси Меморіалу Небесній Сотні.

До програми 3-годинної екскурсії (актуально в теплу пору року) входить підйом на сім дахів міста: дах ТЦ “Вернісаж”, оглядові майданчики ресторану “Дуже висока кухня”, дах готелю “Rius”, оглядові тераси Меморіалу Небесній Сотні, дах Майстерні шоколаду, панорамні тераси ресторану “36По”, дах ТЦ “Роксолана”.

Протягом екскурсії ви познайомитеся із чималою кількістю визначних пам’яток Львова, не тільки дивлячись на них з оглядових терас, але й під час пішохідної прогулянки, проходячи між ними. Ви почуєте незвичні розповіді із вуст цікавого та дотепного екскурсовода. Також ви матимете чудову нагоду зробити фотографії, від яких дух перехоплюватиме тим, хто не наважився відірватись від землі.

Наші оглядові дахи розташовані в різних частинах історичного ареалу Львова, тому ви зможете оцінити красу його архітектури із різних сторін.

rooftopНа вас чекають менш і більш відомі тераси галицької столиці, нетипові ракурси старої частини міста Лева, а ще – можливість оглянути внутрішні подвір’я житлових будинків.

Ця екскурсія безсумнівно сподобається усім, а особливо тим, хто був переконаний, що у Львові усе вже розвідане, побачене та доступне широкому загалу.

Особливість екскурсії дахами Львова: в деяких будинках з терасами є ліфти, які зроблять прогулянку більш легкою та комфортною.

Панорами, котрі перехоплюють дух та небуденні розповіді екскурсовода подарують вам багато чудових спогадів і бажання повертатися до Львова знову і знову.

Вартість 2-годинної екскурсії з приєднанням до збірної групи (з особи):
150 грн. (дорослий);
100 грн. (учень до 12 років включно).

Час початку збірної екскурсії: кожен день – 10:00, 12:00, 15:00 та 16:00.
Місце початку збірної екскурсії: повідомляємо після бронювання.
* Маршрут збірної екскурсії може дещо відрізнятися від описаного вище, деякі туристичні об’єкти можуть бути замінені на інші.

Вартість 2-годинної індивідуальної екскурсії (за групу):
1100 грн. – 1-5 осіб
1300 грн. – 6-15 осіб
1500 грн. – 16-25 осіб

Вартість 3-годинної індивідуальної екскурсії (за групу):
1600 грн. – 1-5 осіб
1900 грн. – 6-15 осіб
2200 грн. – 16-25 осіб

** Якщо група складається з більшої кількості туристів ніж 25 осіб – групу ділимо на дві чи більше частини і відповідно на кількох екскурсоводів.

Відбувається щодня. Початок індивідуальної екскурсії: в будь який час з 10:00 до 19:00.

Тривалість екскурсії – 2-3 год.

*** Додатково оплачуються вхідні квитки на платні дахи (з особи):
– дах готелю “Rius”: 30 грн. (дорослий), 15 грн. (учень);
– дах ТЦ Роксолана: 60 грн. (дорослий), 30 грн. (учень).

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська, італійська, французька, іспанська, литовська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою уточнюйте у менеджера.

Позначки: ,

1 коментар про екскурсію “Екскурсія дахами Львова”

  1. Тетяна і Денис (Одеса)

    05. Лип, 2016

    Щиро дякуємо за море незабутніх позитивних вражень від ескрурсії дахами 4 липня. Екскурсовод Ірина вразила ерудицією, начитаністю, вмінням динамічно і цікаво розповідати різноманітні цікавивнки про Львів (зокрема і про жіночий рух 19-поч.20 ст.)! Ідея з запуском кульок з освідченням Львову дуууууже зворушила! Ще раз подяку Ірині за грунтовні відповіді щодо львівської бруківки і про роль масонів у будівництві та розвитку міста! Відчувається любов і обізнаність Краєзнавця! З вдячністю і сподіванням на нові зустрічі, Тетяна і Денис (Одеса).

    Відповісти на цей відгук

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)