Буськ (квест, музей), Садиба єнота та Равликова ферма

Екскурсія до історичного міста Буська, де подивимося цікавий Краєзнавчий музей та візьмемо участь у квесті, а також відвідування Садиби єнота і Равликової ферми Tante Snails та знайомство з їхніми мешканцями.

Виїжджаємо зі Львова в напрямку міста Буськ. Час у дорозі займе приблизно 1 год. і 15 хв. Екскурсійну програму можна розпочинати із будь якого пункту поїздки, адже всі локації цього туру розміщені дуже близько одна від одної.

Перша історична згадка про Буськ датується 1097 роком, таким чином Буськ є старший за Львів. Це місто ще в 19 столітті називали Галицькою Венецією, через наявність великої кількості річок, каналів та мостів над ними. Навіть дотепер в місцевому парку можна побачити місце, де львівська річка Полтва впадає у Західний Буг.

Краєзнавчий музей Буська розмістився у господарській частині Палацу графа Бадені. Захоплення у туристів, особливо в дитячих групах, викликає той факт, що музейні експонати можна брати в руки і знайомитися з ними значно ближче, тому цей музей можна віднести до інтерактивних. Окрім того, місцевий екскурсовод із захопленням розповість про музейні речі та як саме і для чого їх використовували в минулому.

Далі на екскурсантів чекає цікавенний квест по підземеллях Шумпетерівки. Це старі підвали в новій споруді буського Народного дому. Давніше в цьому місці був будинок місцевого нотаріуса Яна Шумпетера (до 1898 року), який він передав для потреб спортивного товариства «Сокіл». Саме в цих підземеллях проводиться пізнавальний квест з пошуку скарбів при свічках і з ліхтариками, і це ще один чудовий спосіб познайомитись з історичним минулим Буська. Емоції переповнюють як дітей, так і дорослих. Місцеві ентузіасти, які проводять цей квест, закохані у своє місто і намагаються поділитися цією любов’ю зі своїми екскурсантами.

В сусідньому селі Яблунівка розташована Равликова ферма Tante Snails. Вирушаємо сюди щоб на власні очі побачити як вирощують українських виноградних равликів. Прогуляємося приміщеннями ферми, послухаємо екскурсію, дізнаємося більше про цих молюсків.

Тут дітей неодмінно зацікавлять равликові перегони (за допомогою мотузок дітки будуть тягнути дерев’яних іграшкових равликів і таким чином змагатися у швидкості), інші забави, а також батут. А на доповнення до цього – майстер-клас з виготовлення свічки в мушлі равлика.

Поки діти розважаються, дорослі в місцевому кафе можуть скуштувати равликів під різними соусами. В меню також є: салати, свіжоспечений багет, гарячі напої, вина різних видів, лавандове печиво у вигляді равлика.

Найкраще приїздити сюди навесні та влітку, коли можна максимально побачити життєвий цикл равликів, наприклад їхню ікру, а також їх самих на полях, а не тільки в приміщенні самої ферми.

Також зовсім близько від Буська (село Вербляни), неподалік соснового лісу, розміщена Садиба єнота. У цьому міні-зоопарку, насправді мешкають не тільки єноти, а й інші цікаві тваринки: страуси, кури різних екзотичних порід, павичі, свинки та ін. Єнотики та їхні друзі подарують численні позитивні емоції та зарядять гарним настроєм надовго.

Загалом тут можна затриматися на кілька годин і дуже гарно провести час – погодувати тваринок, побігати, пострибати на батуті, погойдатися на гойдалці, спуститися з гірки, побавитися в пісочниці (для малих діток) тощо.

За додаткову оплату можна побавитися з єнотом безпосередньо в його хатці (єнототерапія коштує 50 грн.), поїздити верхи на дружелюбному віслючку (50 грн.), посмажити на вогні зефірки маршмелоу (15 грн./шт).

На території садиби є просторі альтанки, в яких можна влаштувати перекус і замовити страви приготовлені на вогні, як от дуже смачний бограч, шашлики та інші перші та другі страви.

Протяжність маршруту цієї екскурсії складає приблизно 140 км.
Можливі дні проведення екскурсії – кожен день.
Орієнтовний час виїзду зі Львова – 9.00.
Орієнтовний час повернення до Львова – 19.00.

Вартість екскурсії за наявності власного транспорту (за групу):
2200 грн. – 1-3 особи
2250 грн. – 4-6 осіб
2300 грн. – 7-19 осіб
2350 грн. – 20-26 осіб
2400 грн. – 27-35 осіб
2450 грн. – 36-49 осіб
2500 грн. – 50-57 осіб

Вартість екскурсії з врахуванням витрат на транспорт (за групу):
6450 грн. – 1-3 особи
7200 грн. – 4-6 осіб
9000 грн. – 7-19 осіб
10950 грн. – 20-26 осіб
12250 грн. – 27-35 осіб
14100 грн. – 36-49 осіб
14900 грн. – 50-57 осіб

* Додатково оплачуються вхідні квитки (з особи):
– Буськ (Краєзнавчий музей + квест по підземеллях): 40 грн./дорослий, 70 грн./учень;
– Равликова ферма: безкоштовно/дорослий, 80 грн./учень (лише екскурсія), 160 грн./учень (екскурсія, майстер-клас з виготовлення свічки в мушлі равлика, напій какао, печенько лавандове у вигляді равлика);
– Садиба єнота: 70 грн./дорослий, 50 грн./учень.

** Можна замовити комплексний обід в кафе Буська або в Садибі єнота: від 140 грн./ос.

*** Якщо дітки дуже маленькі або якщо є потреба раніше повернутися до Львова, то можна скоротити екскурсійну програму виключивши з неї один з пунктів. В такому разі повернення до Львова буде приблизно о 17:00.

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, польська, англійська, німецька, італійська, російська.

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)