Австрійський Львів

Екскурсія об’єктами австрійської спадщини міста Львова, тривалістю 2,5 години.

Австрійський період в історії Львова тривав майже 150 років. За цей час було кардинально змінено архітектурне обличчя нашого міста. І зміни ці вийшли на краще. Університет

Було розібрано більшість оборонних споруд, замість них постали нові вулиці, будинки та сквери.

Екскурсію варто розпочати від пам’ятника Михайлові Грушевському, що встановлений у кінці проспекту Шевченка. Проходячи проспектом, можна оглянути шедеври стилів історизму та сецесії. Завернувши на вулицю Коперника, зайдемо на подвір’я палацу графів Потоцьких – однієї з найбільш ефектних споруд Львова. Далі шлях веде до найстарішого міського парку в Україні. Тут помилуємося не тільки виглядом самого парку, а й звернемо увагу на будівлю Галицького сейму, регіонального парламенту часів Австро-Угорщини. Поряд – Шляхетське казино в якому знімали фільм Д’Артаньян і три мушкетери. Зараз в цій будівлі міститься Будинок вчених і часто проходять львівські бали.

Львівська політехнікаНедалеко звідси побудовано головний корпус Львівської політехніки – споруди, що вражає витонченістю архітектурних та скульптурних форм. А ось на пагорбі видніється собор святого Юра.

До центру міста зручно повертатися вулицею Січових Стрільців, проходячи якою, можна оглянути будинки, що нагадують італійські палаци, незвичну скульптуру Меркурія в польоті та інші споруди.

Запрошуємо Вас разом з нами поринути у яскравий світ австрійської архітектури міста Львова.

Вартість індивідуальної екскурсії (за групу):
550 грн. – 1-2 особи
580 грн. – 3-5 осіб
600 грн. – 6-10 осіб
650 грн. – 11-20 осіб
700 грн. – 21-30 осіб
750 грн. – 31-40 осіб
800 грн. – 41-50 осіб
850 грн. – 51-60 осіб

Відбувається щодня. Початок індивідуальної екскурсії: в будь який час.

Тривалість екскурсії – 2,5 години

Ця екскурсія проводиться такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська, італійська, французька, іспанська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою уточнюйте у менеджера.

Tags:

Один відгук про екскурсію “Австрійський Львів”

  1. Олексій

    27. Бер, 2017

    Теплі привітання з Києва та особиста подяка пану Миколі за чудове поєднання фахових знань, щирого бажання зацікавити і створити атмосферу та закоханості у Місто! (Це помітно! ;)) Було дуже цікаво і приємно познайомитися і поспілкуватися! Бажаємо Вам успіхів!

    Відповісти на цей відгук

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково):

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)