Австрійський Львів

Екскурсія об’єктами австрійської спадщини міста Львова, тривалістю 2,5 години.

Австрійський період в історії Львова тривав майже 150 років (з 1772 до 1918 р.). За цей час було кардинально змінено архітектурне обличчя нашого міста. І ці зміни вийшли на краще.

Було розібрано більшість середньовічних оборонних споруд, замість них постали нові вулиці, будинки та сквери.

Цю екскурсію варто розпочати на проспекті Свободи, який сформований як новий центр Львова саме за австрійських часів. Тут розміщений Оперний театр (1900 г.), Гранд-готель (1893 г.), колишня Галицька ощадна каса (1891 г.) та інші розкішні будівлі. Споруджений в 1992 р. пам’ятник Тарасові Шевченку не тільки не псує вигляд історичної забудови, а й доповнює її. Розташована поряд площа Міцкевича може похвалитися готелем “Жорж” (1901 г.), пам’ятником Адаму Міцкевичу (1904 г.) та першим львівським хмарочосом – Будинком Шпрехера (1921 г.).

Завернувши на проспект Шевченка або площу Галицьку, можна оглянути шедеври архітектурних стилів історизму та сецесії. В досі розкішних австрійських будинках проживають або працюють львів’яни та гості міста.

Будучи на вулиці Коперника, зайдемо на подвір’я палацу графів Потоцьких (1889 г.) – однієї з найбільш ефектних споруд Львова. Далі шлях веде до найстарішого міського парку в Україні (XVI ст.). Тут помилуємося не тільки виглядом самого парку, а й звернемо увагу на будівлю Галицького сейму (1881 г.) – регіонального парламенту часів Австро-Угорської імперії. Поряд – Шляхетське казино (1898 г.) в якому знімали фільм “Д’Артаньян і три мушкетери”. Зараз в цій споруді міститься Будинок вчених і часто відбуваються різноманітні заходи: бали, зйомки фільмів, весільні фотосесії та інші урочисті події.

До центру міста зручно повертатися вулицею Січових Стрільців, на якій розміщені будівлі, що нагадують італійські палаци, незвична скульптура античного бога Меркурія та інші архітектурні та скульптурні родзинки.

Запрошуємо Вас разом з нами поринути у яскравий світ австрійської архітектури міста Львова.

Вартість екскурсії (за групу):
1130 грн. – 1-5 осіб
1250 грн. – 6-15 осіб
1380 грн. – 16-25 осіб
1500 грн. – 26-40 осіб
1630 грн. – 41-60 осіб

Відбувається щодня. Початок екскурсії: в будь який час.

Тривалість екскурсії – 2,5 год.

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська, італійська, французька, іспанська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою уточнюйте у менеджера.

Позначки:

Коментарі про екскурсію “Австрійський Львів”

 1. Олексій

  27. Бер, 2017

  Теплі привітання з Києва та особиста подяка пану Миколі за чудове поєднання фахових знань, щирого бажання зацікавити і створити атмосферу та закоханості у Місто! (Це помітно! ;)) Було дуже цікаво і приємно познайомитися і поспілкуватися! Бажаємо Вам успіхів!

  Відповісти на цей відгук
 2. Вікторія

  04. Кві, 2023

  Потрапили на екскурсію до пана Миколи і не пошкодували! Цей екскурсовод закоханий у Львів і свою справу, він чудово володіє аудиторією, багато знає та вміє зацікавити. В нашій групі всі дорослі, і діти з захопленням слухали цього прекрасного оповідача! Щиро дякую, пане Миколо! Однозначно будемо рекомендувати Вас всім, хто захоче познайомитися з Вашим Містом і закохатися в нього!

  Відповісти на цей відгук

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)