Аптека-музей “Під чорним орлом”

Екскурсія залами львівської Аптеки-музею, тривалістю 45 хвилин.

Серед музеїв на площі Ринок своє почесне місце займає Аптека-музей “Під чорним орлом”. Аптечний посудСудячи із назви, цей музей ще досі працює як звичайна аптека. В приміщеннях цієї, найстарішої з діючих до сьогодні львівських аптек, відкрито унікальну експозицію, що знайомить нас з історією та розвитком фармацевтичної справи.

Вже перший торговий зал допомагає уявити, як виглядали аптечні приміщення у XVIII та XIX століттях. Тут виставлені меблі, аптечний посуд, касові апарати, аптечні преси, ступи, гасові лампи.

У наступних залах аптеки “Під чорним орлом” продовжуємо знайомство з різноманітними пристроями фармацевтичної справи, з основними лікарськими препаратами, зі зразками старої аптечної реклами.

В Аптеці-музеї відтворено таємничий інтер’єр алхімічної лабораторії з відповідною атрибутикою. Туристи побачать типове львівське подвір’я, і звичайно ж, потраплять до старих аптечних підвалів, в яких колись зберігали ліки, вино та інші вкрай важливі товари.

Перед виходом з музею не забудьте зробити кілька фотографій на пам’ять.

Вартість індивідуальної екскурсії (за групу):
280 грн. – 1-5 осіб
300 грн. – 6-15 осіб
320 грн. – 16-25 осіб
350 грн. – 26-40 осіб

Відбувається щодня. Початок індивідуальної екскурсії: в будь який час з 10.00 до 16:45.

* Якщо група складається з більшої кількості туристів ніж 40 осіб – групу ділимо на дві частини і відповідно на двох екскурсоводів.

Тривалість екскурсії – приблизно 45 хв.

** Вхідні квитки в Аптеку-музей оплачуються додатково: 40 грн. (дорослий), 30 грн. (студент), 15 грн. (учень).

Ця екскурсія може бути проведена такими мовами: українська, англійська, російська, німецька, польська, італійська, французька, іспанська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою уточнюйте у менеджера.

Tags: ,

Один відгук про екскурсію “Аптека-музей “Під чорним орлом””

  1. Людмила

    30. Лип, 2014

    Дуже цікавий музей, проте, на мій погляд, це більш заслуга екскурсовода, причому гарного екскурсовода (такого, як Микола). Без захоплихивих розповідей і пояснень не так вже й цікаво роздивлятись баночки-скляночки й інші експонати.

    Відповісти на цей відгук

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково):

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)