Українські народні танці

Ми можемо розмовляти різними мовами, бути з різних країн світу, але є мова танцю, яка зрозуміла всім і торкається самого серця. Народний танок відповідає характеру й духу кожного народу, а також тісно пов’язаний із його історією та культурою.

Традиції українського танцю передають все багатство нашої землі – в ньому і любов, і гумор, і сум, і весь героїзм українського народу. Як танцювальне мистецтво, так і символіка української вишивки поділяються відповідно до етнічних регіонів України. Центральна Україна відома своїм “Гопаком” – танець, що з ХІХ ст. стає візитівкою нашої країни. А Буковина, Закарпаття й Гуцульщина славляться не тільки оригінальними танцями та надзвичайно колоритними зразками національного строю, але й унікальними музичними інструментами, такими як трембіта чи дримба.

Майстер-клас із народного танцю – це не лише можливість навчитися цілої низки рухів і танцювальних фігур, побачити барвистість українського строю, ознайомитись із особливістю української народної мелодики, але й гарна нагода самому спробувати виконати цілісну композиційну постановку, відчути самобутній колорит українського народного танцю в динаміці.

Запрошуємо Вас взяти участь у запальних та ліричних українських танцях, які не залишать Вас байдужими, сповнять позитивними емоціями та хорошим настроєм.

Учасникам майстер-класу бажано мати зручний спортивний одяг та взуття для заняття. Немає обмежень щодо віку.

Вартість майстер-класу з українського танцю (з особи): 200 грн.

Тривалість: 1 год. (група до 3 осіб), 2 год. (група 4-25 осіб).

Проходить за адресою: вул. Тарнавського,106А (за попередньою домовленістю).

Контакти: 0630691003, 0982989070 (хореограф Перегінець Катерина, учасниця українського народного танцю Горицвіт, хореографічний досвід 15 років).

Tags:

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково):

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)