Майстерня марципанів

Майстер-клас з ліплення фігурок з марципану.

Марципан – це паста, яка готується із меленого мигдалю та цукру (цукрової пудри або сиропу).

Марципанова маса є основою для виробництва різноманітних десертів, а також застосовується як декоративний елемент в кондитерській справі.

Марципани є символом великої кількості європейських свят, бо вони були і залишаються традиційними ласощами під час проведення ярмарків у містах Європи. Неможливо точно встановити, яку саме країну потрібно вважати за батьківщину марципану. Нею може бути Естонія, Німеччина, Угорщина, Австрія, Італія, Франція, і навіть Іран чи Китай.

Колись найбільш славними були марципани виготовлені в німецьких містах Любек та Кенігсберг. Любек досі займає провідне становище серед виробників марципанів і вважається його світовою столицею. Однак без цих мигдалевих солодощів важко уявити такі міста, як Таллін, Будапешт чи Відень.

Місто Львів має всі шанси стати українською столицею марципанів, адже тут розміщена “Львівська майстерня марципанів” – солодка крамниця-музей, що покликана популяризувати ці мигдалеві ласощі в нашому місті. Тут ви можете придбати виготовлені вручну цукерки та фігурки з марципану, розмальовані харчовими барвниками. Ці вироби мають непевершений смак і є гарними сувенірами для туристів.

Тому, запрошуємо вас на майстер-клас до Майстерні марципанів. Це буде чудова розвага для вашої дитини, адже навчатимуть дітей виготовляти марципанові фігурки професійні майстрині, кожна з яких має художню освіту і вміє зацікавити дітлахів.

Під час майстер-класу дітки ліпитимуть своїх улюблених персонажів з мультфільмів і слухатимуть цікаві розповіді про історію виробництва марципанів та їх користь для здоров’я. В цей час батьки можуть сміливо займатися власними справами або спостерігати за своїми дітьми, насолоджуючись гарячою кавою чи чаєм.

Вартість майстер-класу з ліплення фігурок з марципану (з особи):
100 грн.
Тривалість – 1 год.
Відбувається щодня. Початок майстер-класу: будь-коли з 10:00 до 20:00 (за попередньою домовленістю)

Tags: ,

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково):

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)