Квест замками Львівщини (Космічні замки)

Квест та екскурсія Золочівським та Підгорецьким замками, а також відвідування Центру космічних досліджень та обід по маршруту.

Що може бути більш захопливим для допитливих дітей ніж пригоди у середньовічних замках та дослідження безкрайого космосу. І саме у цій екскурсії поєднали згадані дві опції. Ви зможете відвідати два замки – Золочівський та Підгорецький, та побувати у справжньому Центрі космічних досліджень.


Спочатку учасники візьмуть участь у квестах. Об’єднані у команди, діти виконуватимуть різні завдання. На початку шляху – територія Золочівського замку (17 ст.). Протягом свого існування ця славетна споруда служила фортецею і королівською резиденцією, в’язницею, панською садибою та навіть навчальним закладом. Все тут сповнене легендами та таємницями, настільки, що важко зрозуміти, що є правдою, а що вигадкою людей. Завданням учасників буде знайти потаємні місця і зробити їхню фото- та відеофіксацію.

Також під час цього квесту потрібно буде використати компас, який є у чи не в кожному смартфоні, а перед тим навчитися користуватися ним. Серед цікавих завдань гри буде розпізнати спеції. А найважливіший навик, який здобудуть юні дослідники – це вміння працювати у команді.

Не менш цікавий для пізнання наступний об’єкт – Підгорецький замок, також датується 17 ст., створений насамперед для відпочинку вельмож. Про це в давнину свідчив напис на мармуровій таблиці при вході: “Вінець ратних трудів — перемога, перемога — тріумф, тріумф — відпочинок”. У цьому замку учасники вдадуться до того, що будуть створювати привидів. Також вони прочешуть подвір’я та терасу оборонної споруди у пошуках привида Білої пані, яку за легендою, колись замурували у замкові мури.

Наступний пункт цієї захопливої мандрівки безпосередньо пов’язаний з незвіданими галактиками. З таємничого минулого учасники поринуть у не менш загадкове майбутнє. Недалеко від Золочева є Центр космічних досліджень. Ще у радянський час тут збудували антени для налаштування прийому міжнародних каналів зв’язку та ТБ. У наш час, епоху інтернету таке обладнання не користується попитом, тому це місце пустувало. Так кілька років тому антети і сам центр осучаснили і тепер тут військові разом з науковцями досліджують глибини всесвіту. Учасники екскурсії зможуть побачити величезні тарілки, які приймають на надсилають сигнал у космос, матимуть змогу пізнати механізм, що обертає одну з тарілок, зрозуміти як вони працюють і дослідити як з цього місця запустили у далекі непізнані галактики у пошуках інших цивілізацій «Промінь мрії».

Як результат усіх пригод – створення спільного пазлу.

За бажанням, буде нагода подивитися на території Золочівського замку Китайський палац, де виставлено експонати країн Сходу.

Протяжність поїздки приблизно складає 190 км.
Можливі дні проведення квесту – кожен день (крім понеділка).
Орієнтовний час виїзду зі Львова – 9.00.
Орієнтовний час повернення до Львова – 18.00.
Рекомендований вік учасників квесту – 8-16 років.

Вартість (з особи):
410 грн. – 15-19 осіб оплачують + 2 безкоштовно
360 грн. – 20-30 осіб оплачують + 2 безкоштовно
340 грн. – 31-40 осіб оплачують + 3 безкоштовно
310 грн. – 41-47 осіб оплачують + 3 безкоштовно

* Додатково оплачуються вхідні квитки (з особи):
– Золочівський замок: 150 грн. (дорослий), 50 грн. (учень);
– Підгорецький замок: 150 грн. (дорослий), 50 грн. (учень);
– Центр космічних досліджень: 75 грн.

** За бажанням можна замовити комплексний обід: від 80 грн. з особи.

*** Також за бажанням туристів замість замовленого обіду або додатково до нього можемо організувати пікнік зі смаженням сосисок на вогні (на мангалі). Ця пропозиція актуальна в теплий сезон року.

Позначки: , , , , ,

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)