Кав’ярня “ПРО100 Кава”

Я дуже люблю у Львові ті місця, де я себе відчуваю ніби знаходжусь за кордоном (мова йде звісна річ про Західну Європу, а не про Росію чи інші відсталі країни).

Нарешті прийшов час, коли я вирішив ділитися інформацією про такого типу місця у Львові з друзями, туристами та любителями Львова.

Отож, ще одна кав’ярня, яка зробила Львів затишнішим – “ПРО100 Кава”!

Адреса: вул. Пекарська, 5. Відстань: 600 м або 8 хв. пішки від пл. Ринок. Дата відкриття: листопад 2020 р. Я тут частий гість, адже кав’ярня розташована відразу навпроти мого дому.

В назві кав’ярні “ПРО100 Кава” є посил на професійність (ПРО), а також на мету – зібрати в одному закладі 100 видів кави, що була обсмажена у різних містах України та доставлена сюди. Виявляється те саме кавове зерно обсмажене у Львові, Києві, Харкові чи Одесі матиме інший смак через різницю у вологості, атмосферному тиску тощо.

Одна з ідей кав’ярні – зламати стереотип, що якісна кава має бути дорогою. Але яким чином вдається ставити нижчі ціни на каву? Ігор Хоній, власник “ПРО100 Кави”, купує зелену каву на біржі в Польщі, привозить її до Львова, а тут його партнер – львівська фабрика “Віденська кава” безпосередньо обсмажує кавове зерно для “ПРО100 Кави”.
Кав’ярня має дуже затишний та приємний інтер’єр, при декоруванні залів максимально використані природні та натуральні матеріали.

“ПРО100 Кава” є дружньою до тварин, при вході поставлені тарілочки з водою щоб песики, котики чи інші тваринки могли попити.

В одному із залів розміщена кавова карта України – для позначення виробників (обсмажувальників) кави в регіонах України, з якими “ПРО100 Кава” співпрацює.

Легко пересвідчитись, що ціни в кав’ярні є досить демократичними. А якщо берете каву у своє горнятко, то отримуєте знижку 10%.

Є можливість купити каву в зернах. Фішка закладу: практично всі предмети інтер’єру можна придбати і забрати з собою на згадку.

Спойлер: у Львові обговорюють можливість запуску екологічної ініціативи “Гуляюча чашка”, до якої “ПРО100 Кава” має намір долучитися. Суть “Гуляючої чашки” в тому, що ви купуєте один раз спеціальне горнятко, типу термокружки, і отримуєте в певних кав’ярнях знижку на каву, тим самим не використовуючи постійно одноразових стаканчиків, пластикових кришечок тощо. А коли ця чашка вам набридне, ви її зможете здати там де купили і отримати 100% своїх грошей назад.

Кав’ярня розміщена на туристичному шляху між центром Львова і Личаківським кладовищем.

В планах є відкрити ще 7 таких кав’ярень у Львові (не тільки в центрі міста). Буду тримати кулаки щоб це вдалося реалізувати!

Приходьте сюди, пийте якісну і смачну каву та насолоджуйтесь життям!

Дізнатися більше про каву та кав’ярні Львова ви зможете на екскурсії “Львів зі смаком кави“. Екскурсії замовляйте за номерами телефонів: (093) 486-56-07, (068) 320-37-33 або (050) 773-97-50.

Дата публікації: 10.12.2020 р.

Автор тексту: екскурсовод Микола Хилюк.

Tags: , ,

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково):

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)