Кав’ярня “ПРО100 Кава”

Я дуже люблю у Львові ті місця, де я себе відчуваю ніби знаходжусь за кордоном (мова йде звісна річ про Західну Європу, а не про Росію чи інші відсталі країни).

Нарешті прийшов час, коли я вирішив ділитися інформацією про такого типу місця у Львові з друзями, туристами та любителями Львова.

Отож, ще одна кав’ярня, яка зробила Львів затишнішим – “ПРО100 Кава”!

Адреса: вул. Пекарська, 5. Відстань: 600 м або 8 хв. пішки від пл. Ринок. Дата відкриття: листопад 2020 р. Я тут частий гість, адже кав’ярня розташована відразу навпроти мого дому.

В назві кав’ярні “ПРО100 Кава” є посил на професійність (ПРО), а також на мету – зібрати в одному закладі 100 видів кави, що була обсмажена у різних містах України та доставлена сюди. Виявляється те саме кавове зерно обсмажене у Львові, Києві, Харкові чи Одесі матиме інший смак через різницю у вологості, атмосферному тиску тощо.

Одна з ідей кав’ярні – зламати стереотип, що якісна кава має бути дорогою. Але яким чином вдається ставити нижчі ціни на каву? Ігор Хоній, власник “ПРО100 Кави”, купує зелену каву на біржі в Польщі, привозить її до Львова, а тут його партнер – львівська фабрика “Віденська кава” безпосередньо обсмажує кавове зерно для “ПРО100 Кави”.
Кав’ярня має дуже затишний та приємний інтер’єр, при декоруванні залів максимально використані природні та натуральні матеріали.

Ми не можемо відобразити цю галерею

“ПРО100 Кава” є дружньою до тварин, при вході поставлені тарілочки з водою щоб песики, котики чи інші тваринки могли попити.

В одному із залів розміщена кавова карта України – для позначення виробників (обсмажувальників) кави в регіонах України, з якими “ПРО100 Кава” співпрацює.

Легко пересвідчитись, що ціни в кав’ярні є досить демократичними. А якщо берете каву у своє горнятко, то отримуєте знижку 10%.

Є можливість купити каву в зернах. Фішка закладу: практично всі предмети інтер’єру можна придбати і забрати з собою на згадку.

Спойлер: у Львові обговорюють можливість запуску екологічної ініціативи “Гуляюча чашка”, до якої “ПРО100 Кава” має намір долучитися. Суть “Гуляючої чашки” в тому, що ви купуєте один раз спеціальне горнятко, типу термокружки, і отримуєте в певних кав’ярнях знижку на каву, тим самим не використовуючи постійно одноразових стаканчиків, пластикових кришечок тощо. А коли ця чашка вам набридне, ви її зможете здати там де купили і отримати 100% своїх грошей назад.

Кав’ярня розміщена на туристичному шляху між центром Львова і Личаківським кладовищем.

В планах є відкрити ще 7 таких кав’ярень у Львові (не тільки в центрі міста). Буду тримати кулаки щоб це вдалося реалізувати!

Приходьте сюди, пийте якісну і смачну каву та насолоджуйтесь життям!

Дізнатися більше про каву та кав’ярні Львова ви зможете на екскурсії “Львів зі смаком кави“. Екскурсії замовляйте за номерами телефонів: (093) 486-56-07, (068) 320-37-33 або (050) 773-97-50.

Дата публікації: 10.12.2020 р.

Автор тексту: екскурсовод Микола Хилюк.

Позначки: , ,

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)