Ігрові квест-екскурсії

Розроблений цикл екскурсій у вигляді квестів спеціально для дітей різного віку, включає у себе ігри, завдання та адаптовані розповіді (окремо для менших дітей, окремо для підлітків).

Тривалість кожного ігрового квесту близько 2-х годин, під час кожної такої гри учасники подолають приблизно 1,5-кілометрову відстань, отримають незабутні враження та дізнаються багато цікавої інформації.

1) Давайте збудуємо місто разом!


Справді захоплива екскурсія, під час якої її учасники дізнаються про давню інфраструктуру та головні місця життєзабезпечення львів’ян. Діти будуть виконувати завдання квесту, залучатимуться до тематичних ігор, у процесі чого довідаються про головні частини міста, які були надважливими для людей та їхнього комфортного проживання у Львові. Учасники знайдуть старі колодязі та пожежну систему, побачать давню рекламу крамниць, вивчать герб Львова та розберуть його. Під час квесту його учасники перевтіляться у мумії та перетворяться у «винахідників» світла. А біля оборонної стіни пограють у справжніх захисників міста! Також діти познайомляться з відомими історичними постатями, відвідають давні львівські храми та побачать копію найпершого електричного трамваю, і ще багато цікавого.

Місце проведення: середмістя Львова.

2) Штурм Високого Замку

У сучасному інформаційному світі навіть на екскурсії не обійтися без смартфона. Адже у цьому новому квесті завдання роздаватиме анімований герой з мультика Асія. Цей персонаж супроводжуватиме учасників під час всієї гри, тому для розгадування загадок та кращого пізнання Львова доведеться задіяти смартфони. Під час цього квесту діти пізнають таємниці найдавнішого, сповненого легендами місця – площі Ринок та гори Високий Замок. Про те, як заснували Львів і скільки доводилося його боронити, як виглядали захисники міста. Зокрема учасники довідаються про найдорожчий і найромантичніший подарунок на весілля, про те, як захоплювали замок у Львові, про зброю, яку тоді використовували, про те, як тоді виглядала армія тощо.

Закінчиться квест «штурмом» гори Високий Замок, для того, щоб потім на її вершині загадати найзаповітніші бажання і чекати на їхнє здійснення.

Місце проведення: парк Високий Замок та район Підзамче.

3) Привид підземель

Видовищна екскурсія, яка включає у себе елементи шоу-програми та пошуку пригод. У більшості з нас підземелля асоціюються з привидами. Саме з примарами львівських підземель доведеться зіткнутися учасниками цієї екскурсії. Діти самі сконструюють привида, розфарбують його та вигадають для нього моторошну історію. Більше того під час квест-екскурсії кожен учасник зможе його приміряти на собі і відчути себе у ролі підземної примари.

Під час цієї екскурсії учасники ознайомляться з історією Львова різних століть, оглянувши різночасові макети міста. Зустрінуться з шахтарями «Копальні кави» та побачать захопливе вогняне шоу. Побувають у давньому підземеллі під будинками 5 і 6 на пл. Ринок, де опиняться у часі середньовічного Львова. Саме тут у «П’ятому підземеллі» серед кам’яних стін, меблів з масивної деревини, у напівтемряві освітленій поодинокими свічами, серед лицарської зброї та щитів учасники квесту переживуть неповторні відчуття живих учасників давньої історії. Кожен зможе відчути себе справжнім вельможею – королем чи королевою, побувавши на троні «П’ятого підземелля». А відвідини «Таємної аптеки» привідкриють завісу над таємницями середньовічної алхімії, адже діти матимуть нагоду взяти участь у так званих магічних експериментах, зокрема зі створення філософського каменю.

Місце проведення: середмістя Львова.

Вартість (з особи):

Штурм Високого Замку або Як збудувати місто:
(діти змагаються в різних командах, кожною командою опікується екскурсовод)
120 грн. – 9-14 дітей
90 грн. – 15-30 дітей

Привид підземель:
(з усією групою працює один екскурсовод, діти бавляться разом)
155 грн. – 9-14 дітей
130 грн. – 15-30 дітей
(у вартість включено вхідні квитки до усіх підземель)

Позначки: , ,

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)