Екскурсійний тур на Закарпаття

 

 

Закарпатська область – це надзвичайно цікавий туристичний регіон, який має чим здивувати навіть найбільш вибагливих мандрівників.Тут можна любуватися горами, водоспадами та озерами, оглядати пам’ятки історії та архітектури, відвідувати замки, палаци, храми та музеї, дегустувати вина та сири місцевих виробників, купатися в чанах і термальних басейнах, брати участь у численних фестивалях та багато іншого.

Пропонуємо вам самим визначити найбільш цікаві для вас туристичні об’єкти, а ми відповідно розробимо захоплюючу екскурсійну програму. Можемо розробити тур на один, два або три дні.

Отож, наші пропозиції:
– Мальовничий водоспад Шипіт, що знаходиться у селі Пилипець.
– Оглянути панораму Карпат, піднявшись на канатно-крісельній дорозі на гору Гимба або на гору Маковиця.
– Екскурсії по історичному центру міст: Ужгород, Мукачево, Берегово, Хуст та Виноградів. Серед пам’яток Ужгорода варто виділити Замок, Хрестовоздвиженський собор, Костел св. Юрія, Синагогу, пам’ятник ліхтарнику, ботанічний сад, веселий ресторан “Деца у нотаря”. В Мукачеві – добре збережений Замок “Паланок”, в центрі міста привертають увагу зелена Ратуша, Собор св. Мартина, Палац князів Ракоці, Успенський собор. Домінантами Берегова є Палац правосуддя, ресторан “Золота пава” в колишньому казино, Графський двір, Костел Воздвиження Святого Хреста, Костел реформаторів. В Хусті привертають увагу туристів: Єлизаветинський костел, Костел св. Анни, Свято-Вознесенський собор, діюча Синагога, Замкова гора. Виноградів теж має чим притягнути увагу туристів: Костел Вознесіння, Францисканський костел, Палац баронів Перені.
– В пошуках історії, легенд та середньовіччя, крім Ужгородського замку та Замку “Паланок”, варто завітати в Палац Шенборнів і Замок “Сент-Міклош”. А бункер лінії Арпада розкриє перед нами таємниці ІІ світової війни.
– Цікавими для відвідувачів є діючі храми різних конфесій в селах Закарпаття: Михайлівська церква (Крайниково), Миколаївська церква (Данилово), Реформатський храм (Четфалва) тощо.
– З вікон автобуса можна побачити руїни Хустського замку, Замку Канків у Виноградові, Замку Нялаб у Королеві.
Дегустувати вина пропонуємо у винних підвалах неподалік Берегова, у місті Виноградові або селищі Середньому. Кілька видів сиру можемо продегустувати на Селиській сироварні, “Карпатській фермі” та на буйволячій фермі у Виноградові.
Дегустацію мінеральних вод можна здійснити в Келечині, Соймах та Шаяні.
– Побачити, сфотографувати та погодувати одомашнених оленів, страусів та буйволів можна буде на відповідних фермах.
– Відпочинок та розслаблення організму надасть купання в термальних басейнах “Косино”, “Жайворонок” в Берегові, “Теплі води” у Велятині, “Золота гора” біля Ужгорода та в чанах в селі Лумшори.
– Залежно від сезону можемо поїхати подивитися на Долину нарцисів (актуально в квітні-травні) та покупатися в озері Кунігунда в Солотвині (актуально влітку).
– А чи знаєте Ви, що біля Хуста знаходиться всеукраїнський центр лозоплетіння (село Іза), а неподалік Синевиру – Реабілітаційний центр бурих ведмедів?
– Також пропонуємо завітати до Географічного центру Європи в селі Ділове, побачити велич найбільшого високогірного озера України – Синевиру (більш актуально в теплий період квітень-жовтень), продегустувати та купити повидла і ковбас в селі Ботар, проїхатись Боржавською вузькоколійкою, відвідати Картинну галерею в селі Пийтерфолво, Затисянський скансен (музей архітектури під відкритим небом) в селі Тисобикень, Музеї Колочави (Етнографічний музей, Музей історії залізниці тощо), частування в місцевій корчмі “Старе село” (Колочава).

Кілька варіантів харчування під час подорожі:
1. Можна брати свою їжу і харчуватися під час автобусних стоянок або навіть в салоні автобуса (якщо не сильно смітити);
2. При поселенні в садибах місцевих угорців, сніданок (50 грн. з особи) і вечерю (60 грн. з особи) радимо замовляти на місці. Це будуть домашні страви місцевої кухні;
3. При поселенні в готелі або хостелі, пропонуємо замовити сніданок на місці або в кафе поряд з місцем проживання. Вартість: 40-60 грн. з особи. Щодо вечері, то радимо відвідати один з місцевих ресторанів, щоб краще відчути атмосферу Закарпаття;
4. Найважливішим прийомом їжі під час нашого туру є комплексний обід, який покликаний не тільки відновити фізичні сили туристів, але й ще більше здружити колектив учасників екскурсії. В склад комплексного обіду входить: перша і друга страви, салат, напій та хліб. Меню можна узгодити і вибрати наперед. Вартість такого обіду складе 65-80 грн. з особи, в залежності від місця харчування;
5. Сніданок, обід та вечеря можемо робити в закладах швидкого обслуговування (кафе мотелю “Окей” в селі Коростів, кафе “Швидко” в Ужгороді та Мукачеві, кафе “Варош” та “Піца Прімо” в Хусті та ін.).
Щоб дізнатись більш детально щодо меню на сніданок, обід та вечерю, будь ласка, зателефонуйте або напишіть нам.

Щодо проживання, варіантів також є кілька, однак виберемо той, який буде зручнішим в залежності від обраного вами екскурсійного маршруту по Закарпаттю. Таким чином, перший варіант проживання – це 2- і 3-місні номери в садибах зеленого туризму в одному з угорських сіл Берегівщини (Четфалва, Бене, Квасово тощо). Також можемо поселитися в хостелі (наприклад в Ужгороді, “На Підградській” або “Місто”). Третій варіант поселення – це готель в Ужгороді, Мукачеві (“Сакура”), Хусті (“Сільваш”), Виноградові, Солотвині, Міжгір’ї (“Олеся”) або в іншому населеному пункті.

Екскурсійний тур по Закарпаттю починаємо і закінчуємо у Львові або за побажанням туристів в іншому місці.

Щоб дізнатися коли краще відправитися в тур на Закарпаття, пропонуємо переглянути список головних фестивалів та днів міст Закарпатської області:

Фестиваль “Червене вино” в Мукачеві (середина січня)
Фестиваль гентешів в с. Геча (кінець січня)
Цвітіння сакури в Ужгороді (актуально в квітні-травні)
День міста Хуста (початок травня)
Фестиваль вина “Троянда Карпат” в селищі Середньому (середина травня)
День міста Берегова (середина травня)
День міста Мукачева (кінець травня)
Срібний Татош в Замку “Сент-Міклош” (травень)
День міста Виноградова (кінець серпня)
Фестиваль “Гуцульська бринзя” в Рахові (початок вересня)
День міста Сваляви (середина вересня)
День міста Ужгорода (кінець вересня)
День святого Мартина в Мукачеві (середина листопада)
Свято молодого вина “Закарпатське Божоле” в Ужгороді (середина листопада)

Вартість 1-денного екскурсійного туру за наявності власного транспорту (за групу):
1320 грн. – 1-6 осіб
1380 грн. – 7-17 осіб
1440 грн. – 18-26 особи
1500 грн. – 27-36 осіб
1560 грн. – 37-57 осіб

Вартість 1-денного екскурсійного туру з врахуванням витрат на транспорт (за групу):
4860 грн. – 1-6 осіб
6140 грн. – 7-17 осіб
8050 грн. – 18-26 особи
9300 грн. – 27-36 осіб
11180 грн. – 37-57 осіб
* Ця вартість є приблизною. Точна вартість розраховується для кожного туру окремо і залежить від протяжності екскурсійного маршруту.

Вартість 2-денного екскурсійного туру за наявності власного транспорту (за групу):
2640 грн. – 1-6 осіб
2760 грн. – 7-17 осіб
2880 грн. – 18-26 особи
3000 грн. – 27-36 осіб
3120 грн. – 37-57 осіб

Вартість 2-денного екскурсійного туру з врахуванням витрат на транспорт (за групу):
6820 грн. – 1-6 осіб
8380 грн. – 7-17 осіб
10640 грн. – 18-26 особи
12200 грн. – 27-36 осіб
14460 грн. – 37-57 осіб
* Ця вартість є приблизною. Точна вартість розраховується для кожного туру окремо і залежить від протяжності екскурсійного маршруту.

Вартість 3-денного екскурсійного туру за наявності власного транспорту (за групу):
3960 грн. – 1-6 осіб
4140 грн. – 7-17 осіб
4320 грн. – 18-26 особи
4500 грн. – 27-36 осіб
4680 грн. – 37-57 осіб

Вартість 3-денного екскурсійного туру з врахуванням витрат на транспорт (за групу):
7770 грн. – 1-6 осіб
9530 грн. – 7-17 осіб
12090 грн. – 18-26 особи
13850 грн. – 27-36 осіб
16410 грн. – 37-57 осіб
* Ця вартість є приблизною. Точна вартість розраховується для кожного туру окремо і залежить від протяжності екскурсійного маршруту.

** Додатково оплачуються: вхідні квитки, харчування, проживання.

Цей тур проводиться на таких мовах: польська, російська, українська.

Вартість проведення екскурсії іноземною мовою потрібно уточнювати.

Позначки: , , , , , , , , , , , , ,

Поділіться враженнями

Ім'я (обов'язково)

Email (обов'язково)

Сайт (не обов'язково)

Ваш коментар:


(відповідь вкажіть цифрою)